مایکروسافت: Kinect را فراموش نکرده‌ایم

۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۵

همانطور که حتما می‌دانید، افزونه حرکتی کنسول مایکروسافت، کینکت، یکی از دستگاه هایی است که همیشه محبوب طرفداران این کنسول بوده است. حال علاقه مندان این افزونه می‌ترسند که نکند مایکروسافت کینکت را فراموش کرده باشد. با ما همراه باشید. 

در هفته‌ای که گذشت، مایکروسافت میزبان بازیکنان سراسر جهان بود. اما در نمایش خود هیچ حرفی از Kinect کنسول Xbox One نزد.

چطور ممکن است مایکروسافت به این راحتی از کینکت حرفی نزند؟ حتما آن را فراموش کرده!

Aaron Greenberg، مسئول بخش اجرایی Xbox در پاسخ به اینگونه سوالات و حدس ها پاسخ می‌دهد که کینکت اینجاست که بماند:

ما کاملا به پشتیبانی از Kinect ادامه خواهیم داد. ما تصمیم داریم نو آوری های تازه‌‌ای را در کینکت پیاده کنیم.

وی در ادامه اذعان داشت که قابلیت های جدیدی در رابط کاربری نوین Xbox One به کینکت اضافه خواهد شد که قدرت نفوذ آن را بیشتر خواهد کرد. یکی از این قابلیت‌ها دستیاری شبیه Siri است.

وقتی Xbox One در نوامبر 2013 عرضه شد، کینکت همراه تمامی باندل های آن بود اما کم کم از روی کنسول ها حذف شد و به عنوان یک افزونه اختیاری در فروشگاه‌ها قرار گرفت. Greenberg تاکید کرد که اینکه مشتریان حق انتخاب داشته باشند یکی از اهداف مهم Xbox بوده و است.

آقای Greenberg در ادامه افزود:

ما واقعا دوست داریم شما kinect را انتخاب کنید. به شخصه من عاشق کینکت هستم. دستگاهم را با آن روشن می‌کنم، خودم را سرگرم می‌کنم، و از آن برای گرفتن عکس استفاده می‌کنم. دوست دارم حین اینکه دستم روی کنترلر است از فرمان های صوتی استفاده کنم و… اما خیلی از مردم این چیزها را دوست ندارند و علاقه‌ای ندارند برایش مبلغی بپردازند. پس ما هم نمی‌خواهیم آن ها را مجبور به کاری کنیم.

نظر شما چیست؟ آیا کینکت را یک دستگاه موفق می‌دانید و استفاده از آن به صرفه است؟

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید