شاید بازی World of Tanks با رزولوشن 4k بر روی Xbox One اجرا شود

۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷

هر دو کنسول PS4 و Xbox One از خروجی 4k بهره مند می‌باشند ولی این خروجی در PS4 تنها برای تماشای فیلم طراحی شده است در حالی این خروجی در Xbox One برای بازی‌ها نیز قابل استفاده است. با این وجود که هیچ کدام از دو کنسول قدرت اجرای همچین رزولوشنی را ندارند اما وجود این خروجی 4k بعضی مواقع و برای برخی بازی های خاص به درد خواهد خورد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

همانطور که گفته شد این کنسول‌ها برای همچنین رزولوشنی بسیار ضعیف می‌باشند اما به نظر می‌رسد که یک بازی با رزولوشن 4k برای Xbox One در دست ساخت می‌باشد که ممکن است تمامی معادلات را به هم بزند زیرا Xbox One بر روی کاغذ هم توانایی اجرای این رزولوشن را ندارد. اگر این خبر صحت داشته باشد این بازی،  اولین بازی تاریخ است که با رزولوشن 4k قابل بازی می‌باشد و Xbox One نیز اولین کنسولی است که افتخار اجرای همچنین رزولوشنی را داشته است.

در واقع این بازی ویژگی خاصی ندارد و قرار نیست یک بازی بزرگ باشد، این عنوان یک نسخه از World of Tanks برای Xbox One می‌باشد، اما اجرای همین بازی با این رزولوشن نیز خودش کار بزرگی است که ممکن است کنسول ساخته دست مایکروسافت توانایی انجام آن را داشته باشد.

البته در حال حاضر استودیو سازنده بازی به طور کامل این خبر را تأیید نکرده است و ممکن است طراحی بافت‌ها با 4k شروع شود اما هنگام اجرا چیزی جز رزولوشن 1080p از این بازی بر روی کنسول های خود نبینیم. به‌هرحال در صورت اجرایی شدن این قضیه، یک گام بزرگ در تکنولوژی ساخت بازی برداشته شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید