Metal Gear Solid V از بخش Co-Op پشتیبانی نخواهد کرد

۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۳

آن طور که به نظر می رسد قرار نیست در بخش کمپین بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain شاهد Co-Op باشیم. اکانت رسمی بازی در توییتر در جواب به برخی از کاربران که در این مورد سوال کرده بودند این موضوع را اعلام کرد. برای جزئیات بیشتر، در ادامه خبر با ما همراه شوید.

در جواب به کاربرانی که درمورد بخش Co-Op عنوان Metal Gear Solid V سوال کرده بودند، اکانت رسمی Metal Gear Solid V در توییتر اعلام کرد:

هیچ گونه بخش Co-Op برنامه ریزی شده ای برای Metal Gear Solid V: The Phantom Pain وجود ندارد.

— METAL GEAR OFFICIAL (@metalgear_en) June 18, 2015

نسخه ی Peace Walker از این سری، از بخش Co-Op بهره مند بود و توانست طرفداران خود را به خوبی جذب کند. از شایعات منتشر شده درمورد The Phantom Pain می شد حدس زد که این موضوع اتفاق می افتد، اما حال دیگر مطمئن شده ایم که خبری از Co-Op در The Phantom Pain نخواهد بود.

در اخباری دیگر، ما شاهد بودیم که Metal Gear Solid V: The Phantom Pain فقط 40 دقیقه گیم پلیِ دمو داشت که Big Boss و Diamond Dog را در افغانستان نشان می داد.

در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی که در سبک اکشن ماجراجویی-مخفی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است ۱ سپتامبر ۲۰۱۵ ( ۱۰ شهریور ۱۳۹۴) بر روی  X360 , PS3 , PS4 , Xbox one عرضه گردد. نسخه PC نیز در ۱۵ سپتامبر ( ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ) عرضه می شود.

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید