اطلاعات جدیدی از Need for Speed منتشر شد | هر طور دلتان می خواهد برانید!

۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۷

با هر بار ساخته شدن نسخه ی جدید سری بازی های محبوب Need for Speed چالش جدیدی در برابر کاربران قرار می گیرد؛ چراکه به وضوح مشاهده نموده ایم این فرنچایز بر روی چیزی خاص تمرکز نکرده و محصولی تکراری را به ما نشان نداده است. ما در عرض 21 سال شاهد عرضه ی حدود 22 نسخه از این سری بوده ایم و این اثبات می کند که سری Need for Speed راه طولانی را برای رسیدن به این مرحله طی کرده است. هر بار با سبک جدیدی از مسابقات ریسینگ رو به رو شده ایم که یکی از دیگری جذاب تر بوده اند. به طور مثال عنوان Need for Speed 3: Hot Pursuit با ارائه ی سبک جدید تحت عنوان high-speed تجربه ای جدید در این سری بود. به طوری که مقایسه ی آن با Need for Speed: Shift کار درستی تلقی نمی شود. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

با معرفی شدن Need for Speed جدید، به نظر می رسد که توسعه دهنده ی بازی، یعنی Ghost Games، در نظر دارد تا اهداف متفاوت این سری را پس از گذر این سال ها، به هم پیوند دهد. اطلاعات حاکی از آن است که قرار نیست شما در Need for Speed مجبور به انجام کاری که دلتان نمی خواهد شوید. مثلا بازی شما را مجبور نمی کند تا در شرایطی سخت رانندگی کنید. Need for Speed مجموعه ای از انتخاب ها را پیش روی شما می گذارد تا آن طور که دلتان می خواهد رانندگی کنید.

آقای Marcus Nilsson، مدیر کل Ghost Games معتقد است که سیستم سفارشی سازی بازی نسبت به گذشته وسیع تر شده است. او با اشاره به انتخاب های مختلف درون بازی گفت:

ما قصد داریم تا جنبه های سفارشی سازی این سری را بهبود بخشیم. اگر مایل هستید ماشینتان تماس زیادی با سطح زمین داشته باشد، پس آن را اینگونه بسازید. اگر شما می خواهید با ماشینتان دریفت کنید، پس آن را به گونه ای بسازید که این کار را برایتان انجام دهد. شما حتی قادر هستید ماشین هایتان را به سیستم handling مخصوصی مجهز کنید.

سیستم handling به گونه ای است که می توان آن را بخشی از سیستم سفارشی سازی بازی به شمار آورد. تمامی قطعات ماشین قابل کنترل هستند.

این قابلیت جدید می تواند به طور کلی این سری را متحول کند. البته آقای Nilsson در این مورد اذعان داشتند که این قابلیت ها به سادگی قابل اجرا نیستتند:

این سیستم فیزیک ممکن است برای مردم آسان به نظر آید. اما این موضوع پیچیده تر از آنچه است که شما فکرش را بکنید. درست است که این بازی، بازی ای در سبک اکشن – مسابقه ای است. در هر سبکی از بازی باید به گونه ای اتومبیل ها را شخصی سازی کنید. اگر می خواهید ساده رانندگی کنید به گونه ای، و اگر می خواهید دریفت کنید به گونه ای دیگر.

جدیدترین جزئیات از عنوان Need for Speed خبر می رسانند که با عنوانی جذاب رو به رو هستیم. نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید