کارگردان Fallout 4 از گرافیک این عنوان می‌گوید

۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲

آقای Todd Howard، کارگردان بازی Fallout 4، در مورد افزایش گرافیک این عنوان در Playstaion 4 و Xbox One صحبت کرد و توضیح داد که گرافیک این بازی به دلیل از بین رفتن محدودیت‌های نسل قبل فوق‌العاده بهتر شده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 Todd Howard، افزایش قدرت سخت افزاری کنسول های نسل جدید را عاملی بر افزایش گرافیک بازی دانست. هدف بتسدا در ساخت بازی این بوده است که گیمران در دنیای ساخته شده برای این عنوان غرق بشوند و دنیایی پویا و نسبت به نسخه قبلی این سری تجربه بهتری را برای گیمران به ارمغان بیاورد.
وی توضیح داد:

در تمام بازی هایی که ما ساخته‌ایم، گرافیک بازی همیشه عضوی جدا نشدنی از بازی‌ها بوده است ولی علاوه بر اهمیتی که برای گرافیک بازی قائل هستیم به اینکه اثر ما خاطره ای خوش برای گیمران به جا بگذارد نیز فکر می‌کنیم. اگر دنیایی که ما در بازی می‌سازیم علاوه بر جزییات بیشتر، جزییات پویای بیشتر نیز داشته باشد که گیمر وجود این دنیا را درک کند، آن وقت است که می‌توانیم بگوییم که یک دنیای واقعی طراحی کرده‌ایم که واقعاً کاربران را درون خود غرق می‌کند.

وی افزود:

برای طراحی و القای یک دنیای واقعی به بازی، گرافیک بسیار مهم است.

با توجه به سخنان آقای Todd Howard، به این نتیجه می‌رسیم که اگر هدف بتسدا خلق دنیایی پویا و در جریان بوده است، پس به جای یک دنیای خاکستری، تاریک و دلگیر باید با یک محیط شاد و رنگارنگ طرف باشیم!

Todd Howard در مورد علت این تغییر رویه در مورد خلق محیط بازی نسبت به Fallout3 گفت:

در Fallout3 محیط بازی تکراری است و اگر کسی ۸ ساعت به بازی کردن بپردازد ممکن است افسرده شده و از بازی زده شود و در Fallout 4 ما قصد داشتیم این موضوع را از بین ببریم تا کاربران از حضور در دنیای این عنوان خسته نشوند و از آن لذت ببرند.

اما اگر از تمام این دلایل برای طراحی یک محیط شاد و رنگارنگ در بازی بگذریم، با نگاهی به سبک بازی متوجه می‌شویم که کمی دلگیری و مردگی در دنیای آن مورد نیاز است زیرا، بمب‌های اتمی آن را نابود کرده است!
Fallout 4، که در E3 2015 معرفی شد، در ۱۰ نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی برای PS4 و Xbox One و کامپیوتر های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید