کوجیما درمورد دموی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در E3 صحبت های تازه ای انجام داده است

۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۹

آقای « هیدئو کوجیما » اخیرا درمورد بازی جدید خود یعنی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain صحبت های زیادی را انجام نداده است و با توجه به وضعیت غیر قابل درک او با کمپانی کونامی، این موضوع نمی تواند آنقدر هم دور از انتظار باشد. اما امروز او صحبت های فلسفی خود را درمورد دموی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در E3 به اشتراک گذاشته است. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

در ادامه می توانید بخشی از صحبت های آقای هیدئو کوجیما را مشاهده کنید:

MGSV TPP را نمی توان سری جدید بازی های سبک مخفی کاری دانست. باید گفت که این بازی بیشتر مفهوم جهان باز دارد. اما این بازی، سبک جدیدی را از مبارزات مخفی کاری معرفی خواهد کرد.

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) June 18, 2015

آقای کوجیما در ادامه درمورد میزان وسعت بازی گفت:

به طور کلی این بازی دارای وسعت بسیار زیادی است، نقشه ی جهان بازِ بازی به صورت خطی دنبال می شود اما در ماموریت های اصلی بازی، شما دارای آزادی بسیاری می باشید.

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) June 18, 2015

ایشان در ادامه درمورد هیجانشان برای نمایش Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در E3 گفتند:

گیم پلی MGSV TPP که در E3 به نمایش در آمد آنقدر خوب بود که مرا از جایم بلند کرد. این همان چیزی است که می تواند تماشاگر را به وجد بیاورد. مردم می توانند به خوبی نسل جدید سبک ” مخفی کاری / دزدی ” را مشاهده کنند.

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) June 18, 2015

آقای کوجیما در ادامه به راه های مختلف انجام ماموریت های بازی اشاره کردند و با اشاره به آزادی عمل شما در بازی گفتند:

شما برای تکمیل ماموریت های خود در MGSV TPP راه های زیادی را پیش روی خود دارید. وسایل مختلف حمل و نقل، فرار کردن، اسلحه، زمان، آب و هوا و … همگی عواملی هستند که بر ماموریت ها تاثیر های متفاوتی می گذارند.

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) June 18, 2015

ایشان در نهایت درمورد زمان انتشار گیم پلی بازی گفتند:

تریلر گیم پلی بازی MGSV TPP امروز ساعت 21 به وقت ژاپن بر روی وب سایت IGN منتشر خواهد گشت. هر بار نسخه ی انگلیسی انتشار پیدا کرده است. این بار [این تریلر] به زبان ژاپنی نیز منتشر خواهد شد و از این طریق به شما نشان می دهیم که در بازی چقدر آزادی عمل دارید.

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) June 18, 2015

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید