E3 2015: تصاویر و اطلاعات جدیدی از Call of Duty: Black Ops III منتشر شد

۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۹

امروز کمپانی Activision بالاخره در جریان همایش E3 2015 کیت مطبوعاتی بازی Call of Duty: Black Ops III را منتشر کرد که شامل اطلاعات و تصاویر جدید و دوست داشتنی از بازی می شود. با جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

در ادامه می توانید اطلاعات منتشر شده را مشاهده کنید:

شخصیت های معرفی شده ی بازی:

 

شناسه: Ruin

نام واقعی: Donnie Walsh

بیوگرافی: او به همراه خانواده ی نظامی اش در محله ای فقیر نشین زندگی کردند. او بی باک و لج باز است و از چیزی هراسی ندارد. جزو سربازان پیاده نظام است. او با استفاده از توانایی های منحصر به فرد خود یکایک دشمنان را از پای در می آورد.

اسلحه ی به خصوص این شخصیت: Gravity Spikes – می توان با این اسلحه که از تکنولوژی shockwave بهره می برد به راحتی دشمنان منطقه ای خاص را از بین برد.

توانایی ها: Overdrive – سرعت بالایی دارد و می تواند در مدت زمانی کوتاه یک استارت انفجاری را آغاز کند.

 

شناسه:  Seraph

نام واقعی:  Zhen Zhen

بیوگرافی: مجری قانون است و بسیار هم سخت گیرانه عمل می کند. او به خاطر تمرکزی که دارد شهرت پیدا کرده و در جنگ های خود مصمم است.

اسلحه ی به خصوص این شخصیت: Annihilator – اسلحه ای هفت تیر با قدرت نقود و تخریب پذیری بالا.

توانایی ها: Combat Focus – دشمنان در مقابل این توانایی حرفی برای گفتن ندارند چراکه تمرکز این شخصیت به هنگام مبارزات نمی گذارد چیزی از زیر دستش در رود!

 

شناسه: Outrider

نام واقعی: Alessandra Castillo

بیوگرافی: به رشد در زمینه ی جنگ آوری بسیار مشتاق است و دوست دارد رشد در این زمینه را در خیابان های Favela تجربه کند. می تواند بر روی پشت بام خانه ها حرکت کند و این عمل باعث شده او در ردیف مبارزان ویژه قرار بگیرد. او با یافتن دشمنان، مجالی به آن ها نمی دهد و قبل از هر گونه حرکتی آن ها را از پای در آورد.

اسلحه ی به خصوص این شخصیت: Sparrow – این اسلحه دارای آیتم ها و گجت های مختلفی از جمله موارد منفجره و … می باشد.

توانایی ها: Vision Pulse – در یک دوره ی زمانی خاص تمامی دشمنان منطقه را از پای در می آورد.

 

شناسه: Reaper

نام واقعی: Experimental War Robot ( در بازی با نام EWR شناخته می شود )

بیوگرافی: در ابتدا به عنوان یه سرباز نظامی با ارزش در پروژه ی R&D شناخته شد و توانست در صف سربازان ویژه قرار گیرد. EWR در زمان خود سرباز پیشرفته ای به شمار می آید. عوامل مختلفی دست به دست هم دادند تا او هم چنان یک نمونه ی اولیه باشد.

اسلحه ی به خصوص این شخصیت: Scythe – این اسلحه یک بازوی روباتیک است که به اندازه ی یک Mini-Gun قدرت دارد.

توانایی ها: Psychosis – به کمک تکنولوژی ای پیشرفته، دیگر دشمنان حرفی برای گفتن ندارند.

 

شناسه: Prophet

نام واقعی: David Wilkes

بیوگرافی: Wilkes اولین مجموعه از سایبرنتیک ها به شمار می آید. این در حالی است که او در خدمت نیروهای بریتانیایی است. ۵ سال گذر زمان و آپگرید های بسیار برای این شخصیت موجب شده تا او به فردی قدرتمند در بازی تبدیل گردد. او در میدان های نبرد به خوبی عمل کرده و دشمنان را از بین می برد. او از تکنولوژی عالی خود برای ایجاد خلال در تاکتیک های دشمنان استفاده می کند.

اسلحه ی به خصوص این شخصیت: Tempest – شارژ شدن، گلوله، آتش سوزی و برق توصیف های ما از این اسلحه است! David Wilkes به کمک این اسلحه به صورت زنجیره وارد دشمنان را از پای در می آورد.

توانایی ها: Glitch – او می تواند به کمک این توانایی عالی به گذشته بازگردد و از اتفاقات پیش آمده جلوگیری کند. چیزی شبیه به Flash back.

 

شناسه: Nomad

نام واقعی: Tavo Rojas

بیوگرافی: او آخرین عضو از بازماندگان یک واحد نیروی ویژه که در « جنگل جنگ » مستقر بودند است. Tavo Rojas با استفاده از آموزش های پیشرفته ای که دیده بود موفق شد خود را از آن مخمصه نجات دهد. او در محیط وحشی اطراف هم از مهارت های زیستی خود برای غلبه بر دشمنان استفاده می کند.

اسلحه ی به خصوص این شخصیت: H.I.V.E. – او با این اسلحه تله ی مرگباری برای دشمنان می گذارد که حتی باعث می شود هواپیماهای بدون سرنشین دشمن هم سر یه نیست شوند.

توانایی ها: Rejack – با بهره گیری از این توانایی او می تواند خون از دست رفته ی خود را بازیابد. او برای این کار سرم Nanoparticle را به خود تزریق می کند.

 

تمامی سفارشی سازی های جدید: کمپانی Treyarch سلاح هایی با ایدئولوژی کاملا جدیدی را در این بازی به کار گرفته است. به لطف سیستم Gunsmith جدید بازی، هر سلاحی می تواند مطابق با اولویت شما از چندین مدل به خصوص پشتیبانی کند. به علاوه نمادهای جدیدی هم به بازی افزوده شده اند. پیوندهای چندگانه به همراه جلوه های بصری بی نظیر می توانند این توانایی را به شما بدهند که سلاح نهایی خود را برای مبارزه با دشمنان انتخاب کنید. به علاوه، بر روی PlayStation 4, Xbox One و PC سلاح جدیدِ Paint Shop فراتر از حد انتظار ظاهر می شود و می تواند تجربه ی بازی را برای کاربر دوچندان کند. با توجه به این موضوع که حدود ۶۴ عدد layer متفاوت در بازی وجود دارد، بازیکنان خواهند توانست آن طور که دوست دارند سلاح های خود را طراحی کنند.

و در نهایت، می توانید اطلاعات نقشه هایی از بازی را که تاکنون تایید شده اند مشاهده کنید:

نقشه ی Combine: اتفاقات این نقشه در صحرای مصر به وقوع می پیوندد. تنها می توان از این نقشه این کلمات را توصیف کرد: مرموز، خطرناک و سریع!

نقشه ی Hunted: سرزمین های ناهموار، زیبایی و جذابیت خاصی به این نقشه بخشیده اند. بازی در زیر آبشار ها هم جریان دارد. جایی وجود دارد که در آن زمین ناهموار باز شده و شما به مسیری جدید راهنمایی می شوید.

نقشه ی Stronghold: تکنولوژی ای پیشرفته در مناطق یخ زده ی کوهستانی آلپ! طراحی نقشه ی Stronghold بسیار نا متقارن بوده و همین موضوع این نقشه را بیش از پیش جذاب می کند.

نقشه ی Evac: منطقه ای تخلیه شده است که در بالای کوهی در منطقه ای قرنطینه شده در سنگاپور قرار دارد.

در ادامه هم شما را به دیدن تصاویر جدید بازی دعوت می کنیم:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید