E3 2015: تریلر گیم پلی Deus Ex: Mankind Divided منتشر شد | اوایل ۲۰۱۶ منتظر بازی باشید

۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۷

به تازگی در جریان نمایشگاه E3 2015 تریلر گیم پلی نسخه ی بعدی فرنچایز Deus Ex یعنی Deus Ex: Mankind Divided منتشر شده است. این تریلر جدید صحنه های مختلف بازی را به رخ می کشد و نشان می دهد که سازنده ی بازی وظیفه ی خود را به خوبی به انجام رسانده است. برای دیدن تریلر و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب رجوع کنید.

استودیو Eidos-Montréal رسما اعلام کرده، که عنوان Deus Ex : Mankind Divided قرار است ادامه ای حماسی بر نسخه ی پیشین این سری یعنی Deus Ex: Human Revolution باشد. این استودیو اعلام کرده است، که عنوان آن ها یکی از بهترین و هیجان انگیز ترین اکشن های نسل جدید خواهد بود. بازی Deus Ex: Human Revolution در سال ۲۰۲۹، یعنی دو سال بعد از حوادث نسخه ی اول و حادثه ی Aug Incident که منجر به مرگ میلیون ها نفر شد، دنبال می شود. در این میان گروه های مختلف در تلاش اند تا با ترفند های روحی و روانی گروه های مختلف جامعه را همسو با خود کنند تا به اهداف خویش دست یابند. Deus Ex : Mankind Divided باز هم داستان Adam Jensen، مامور سابق شرکت فناوری های زیستی، را روایت می کند که باز هم در حال مبارزه با تروریست ها است.

به علاوه Square Enix در جریان کنفرانس خود از شرکت کنندگان دعوت کرد تا پس از تجربه ی بازی نظرات خود را درمورد آن اعلام کنند. برای اطلاعات بیشتر شما می توانید به تماشای تریلر زیر بنشینید:

[jwplayer mediaid=”233993″]

دانلود تریلر با کیفیت HDدانلود تریلر با کیفیت SD

Deus Ex: Mankind Divided اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی برای PC, Playstation 4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید