E3 2015 : اولین تصاویر از PES 2016 منتشر شد

۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۲

در جریان E3 2015 هیاهوی کنفرانس های کمپانی های بزرگ، کمپانی ژاپنی کونامی عناوین خود را به گونه های متفاوت به نمایش در می آورد. پس از آنکه عنوان مشهور این شرکت یعنی Metal Gear Solid V تریلر خود را به صورت اینترنتی منتشر کرد، حال کونامی اطلاعات مربوط عنوان ورزشی خود یعنی PES 2016 را نیز به صورت جانبی منتشر کرده است.

به تازگی ۴ اسکرین شات جدید از این عنوان منتشر شده است که سعی دارد قدرت گرافیکی این عنوان را به تصویر بکشد. این عنوان از موتور گرافیکی Fox Engine بهره می برد و این در حالی است که در دو نسخه ی گذشته ی نیز از این موتور قدرتمند بهره برده است اما موفق نشده بود از قدرت واقعی این موتور استفاده کند ولی با انتشار این تصاویر به نظر می رسد که این بازی از نظر گرافیکی تکامل خاصی یافته است.

تفاوت زمین عادی و بارانی را مشاهده کنید

یکی از ویژگی های جدید این عنوان وجود سیستم آب و هوای داینامیک است به گونه ای که همانند عناوین جهان آزاد ممکن است به یکباره در هنگام بازی، باران شروع به باریدن کند. یکی دیگر از قابلیت های اضافه شده به این عنوان، توانایی کنترل کامل شادی بعد از گل است به گونه ای که درا ین نسخه دیگر شادی ها به صورت اتوماتیک نخواهد بود و در کنترل بازیکن است. کونامی همچنین اعلام کرده است که بازیکن برزیلی باشگاه بارسلونا اسپانیا یعنی نیمار جونیور بر روی کاور این عنوان قرار خواهد داشت.

 PES 2016 در تاریخ ۱۵ سپتامبر در آمریکای شمالی، ۱۷ سپتامبر در اروپا و در نهایت ۱۸ سپتامبر برابر در انگلستان برای پلتفرم های PlayStation 4، PlayStation 3، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید