E3 2015: تصاویر جدید The Division جشنی بزرگ را نشان می دهند

۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۹

عنوان جدید سبک شوتر کمپانی یوبی سافت یعنی The Division در تصاویر جدید منتشر شده بسیار عالی به نظر می رسد. مراسم E3 امسال با وجود بازی هایی مثل The Division از سوی یوبی سافت و همچنین Uncharted 4: A Thief’s End از سونی هیجانی جذاب تر از همیشه به کاربران القا کرد. بعد از انتشار تصاویری متعدد از بازی های مختلف هم اکنون نوبت به هنرنمایی The Division می رسد. با تصاویر جدید این عنوان با ما همراه شوید.

بازی  Tom Clancy’s The Division یک بازی تیر اندازی سوم شخص جهان آزاد است که Ubisoft وظیفه ساخت و انتشار این عنوان را به عهده دارد. از عمده اطلاعات بازی می توان به بخشی مشابه Tower موجود در بازی Destiny به نام Social Hub اشاره کرد. به علاوه مراحل داستانی بازی The Division هم به صورت چند نفره قابل بازی هستند، که طی آن می توانید لحظات خوشی را با دوستانتان سپری کنید. اما محدودیتی که اینجا وجود دارد این است که فقط بازیکنانی که توسط شما دعوت شوند، می توانند به بازی بپیوندند.

بازی Tom Calncy’s The Division داستان جمعی از ماموران آمریکایی را در جهان پس از آخرالزمان آمریکا روایت می کند، که در طول بازی با چالش های مختلف و جالبی رو به رو خواهند شد. با توجه به اطلاعات منتشر شده این بازی در تاریخ ۱۸ اسفند عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید