E3 2015: تصاویر جدید Ghost Recon: Wildlands تجربه ی Far Cry را تداعی می کنند

۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۴

طی کنفرانس مطبوعاتی کمپانی مایکروسافت در همایش بزرگ E3 2015 بود که از نسخه ی جدید Ghost Recon تحت عنوان Wildlands پرده برداری شد. آن طور که به نظر می رسد سازندگان برای ساخت عنوان Ghost Recon: Wildlands نیم نگاهی هم به Far Cry داشته اند! به هر حال تصاویر جدید بازی گویای همه چیز هستند. برای دیدن تصاویر با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

همانطور هم که در جریان کنفرانس مایکروسافت مشاهده نمودید، Ghost Recon: Wildlands یک بازی آنلاین سوم شخص است که از نقشه ای بسیار بزرگ و زد و خورد های فراوانی در طول گیم پلی برخوردار است. باید دید با توجه به این معماری آیا Ghost Recon: Wildlands بهتر از Far Cry خواهد بود؟ در ادامه می توانید تصاویر جدید Ghost Recon: Wildlands را مشاهده کنید:

 

بر خلاف نسخه‌های قبلی این بازی، این نسخه بیشتر بر روی جنگ‌های چریکی درون شهری تمرکز خواهد داشت و با تلفیق عناصر کلاسیک این فرانچایز با جهان باز این نسخه، شما با کنترل گروهی ۴ نفره از نیرو‌های ویژه‌ی آمریکا به مبارزه با کارتل سانتا بلانکا – قدرتمندترین کارتل و گروه در بولویا- خواهید پرداخت.

این بازی توسط یوبی سافت پاریس در حال ساخت می‌باشد و در تاریخی نامعلوم برای پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید