از کاترین انتظار فوق العاده نداشته باشید!

۴ آذر ۱۳۸۹ - ۱۵:۴۷

در آخرین شماره ی مجله ی ژاپنی Famitsu ، مطلبی در مورد برترین بازی هایی که مردم ژاپن انتظار آن را می کشند چاپ شده است و بعد از بازی های Dragon Hunters و Dragon Quest ، بازی جدید Cathrine دیده می شود که باعث شده کارگردان بازی در این مورد در وبلاگش چیزی بنویسد.

کارگردان بازی Cathrine ، خانم Katsura Hoshino ، در وبلاگ خودش نوشت :

وقتی در Famitsu دیدم که Cathrine سومین بازی ای است که مردم کشورم انتظارش را می کشند ، واقعا جا خوردم. خیلی متشکرم که مردم و کارشناسان کشورم به این بازی امیدوارند. اما باید نکاتی را به عرض تان برسانم تا انتظارات عمومی از Cathrine بیش از حد نباشد. باید بدانید که ” کاترین ” به هیچ وجه یک بازی RPG نیست؛ کاترین یک بازی ترسناک معمایی است که البته روندی تقریبا خطی و بدون آزاد گذاشتن بازی کننده دارد. شما باید در محدوده ای که بازی در اختیارتان می گذارد حرکت کنید و روند برخی از قسمت های بازی هم تا حدی سینمایی و خارج از کنترل بازی کننده است.

لازم به ذکر است که دوست خوبمان آقای پاشا امیری در حال آماده سازی مقدمات برای مصاحبه با خانم هاشینو است و امیدواریم که در ماه جاری بتوانیم در مصاحبه ای اختصاصی با این طراح انیمه ی مشهور و طراح بازی Cathrine ، از جزئیات این بازی آگاه شویم.

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید