E3 2015 : تصاویر جدیدی از Rise of the Tomb Raider منتشر شد

۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۹

سرانجام دیشب بود که اولین نمایش از گیم پلی عنوان مورد انتظار Rise of the Tomb Raider در جریان کنفرانس مایکروسافت منتشر شد و نشان داد که این عنوان پیشرفت های چشمگیری نسبت به نسخه ی قبلی خود داشته است. حال چندین تصویر جدید از این عنوان منتشر شده است که گرافیک عالی و جزئیات بی نظیر بازی را به تصویر می کشد.

در این نسخه لارا کرافت به دنبال یافتن رازی در منطقه ی سیبری است اما در این میان خطرات بزرگی چون کولاک و بهمن وی را تهدید می کنند. گویا در بازی شخصیت های نسخه ی قبل نیز حضور دارند که از جمله ی آن ها می توان به شخصیت جونا اشاره کرد که در تریلر گیم پلی بازی نیز حضور داشت. خانم Camilla Luddington نیز همانند نسخه ی پیشین، صداگذاری شخصیت لارا را بر عهده دارد.

Rise of the Tomb Raider دنباله ای بر نسخه ی ریبوت شده ی سری Tomb Raider است. لارا کرافت در اولین تجربه ی ماجراجویی خود در نسخه ی اول، شیوه ی درست بقا را آموخت ولی اینبار قرار است او دیدی عمیقی نسبت به جهان پر رمز و راز سیبری بیندازد. جایی که وی باید از مهارت های زنده ماندن و عقل خود استفاده کند و به دوستان جدیدی اعتماد نماید تا سرانجام به یک مهاجم مقبره یا Tomb Raider تبدیل شود. این عنوان در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) بر روی Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید