گیفت کارت
گیفت کارت

گرز یک بازی آنلاین برای همه

۱۱ تیر ۱۳۹۱ - ۲۲:۵۶

این روزها بازی های آنلاین جذابیت زیادی کسب نموده اند و طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کرده اند. از بازی های ساده گرفته تا بازی هایی فلش و با گرافیک بالا، از بازی های تفریحی گرفته تا بازی های استراتژیک.اما در تمام این هیاهوی دنیای بازی های آنلاین در خارج و داخل کشور، بازی “گرز” در این آدرس یک بازی استراتژیک رایگان اصیل ایرانی است که به وقت زیاد، هزینه و درگیری بیش از حد نیازی ندارد.
جدا از نام کاملا ایرانی، “گرز” را می توان یک بازی استراتژیک معرفی کرد که با سلیقه ایرانی طراحی و پیاده سازی شده است.
تنها کافی است فرم عضویت را پر نمایید و با یک قهرمان و یک لشکر به نبرد بقیه بروید. با پیروزی های بیشتر محبوبیت های بیشتری کسب نموده و به سطوح بالاتر ارتقا پیدا کنید.
این بازی که سبک بازی های استراتژیک را داراست، تفاوت های بالقوه ای با سایر بازی های از این دست دارد. در این بازی، شما با تقویت قهرمانتان، تمرین لشگرتان و تهیه ی زره ها و جادوهای خاص، به نبرد با سایر فرماندهانی می روید که در بازی در لحظه حضور دارند. تفاوت اصلی در این است که در هر نبرد با سایر کاربران، مانند بازی های بوردی مثل “چکرز” و یا “تخته” مانند یک فرمانده واقعی ای که نقشه ی نبرد در جلوی او روی میز باز است، هر حرکت سایر فرماندهان را در لحظه می بینید و زیر نظر دارید و در مقابل آن استراتژی خود را می چینید و در صورت نیاز حمله می کنید.

از دیگر خصوصیات گرز هماهنگ بودن با سرعت اینترنت معمول ایران، سلیقه و زمان ایرانی طراحی شده تا بیشترین لذت را فراهم کند.
از خصوصیات بارز و متمایز “گرز” می توان به “آشوی دانا” اشاره کرد که در تمام مراحل به شما برای بازی کردن راهنمایی می کند . علاوه بر این طریقه بازی به صورت کامل برای شما شرح داده شده است و شما هیچ نگرانی نخواهید داشت.

فراموش نکنید که برای کسب بیشتر الماس های بازی و سرعت و قدرت بیشتر می توانید با پرداخت هزینه کمی به الماس های بیشتری دسترسی پیدا کنید و البته در هر دوره به بهترین ها “گرز”جوایزی ارائه می دهد که خالی از لطف نیست.

هم بازی و هم کمک به نیازمندان؛ با هر خرید خود، علاوه بر دریافت الماس، به بیماران نیازمند نیز کمک می نماید. “گرز” بخشی از هر خرید الماس را به نیازمندان اختصاص می دهد.
“گرز” ثبت شده در “بنیاد بازی های رایانه ای” و همین طور مورد تایید ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی است.
نسخه ی جدید بازی نیز تا آخر تیرماه عرضه می شود و قابلیت های جدید بسیاری به بازی اضافه می شود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید