گیفت کارت
گیفت کارت

دستیابی به رزولوشن 1080p در Xbox One سخت است اما با بهینه سازی ممکن می شود

۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۵

بیشتر از دو سال است که از معرفی Xbox One و PS4 می‌گذرد و تا امروز مشکلات توسعه دهندگان در مورد عرضه یک بازی با رزولوشن 1080p به پایان نرسیده است که این مشکلات در خصوص Xbox One جدی تر می‌باشد اما Michal Stepien، مدیر عامل استودیو Jujubee Games که بر روی یک بازی در سبک ماجراجویی کار می‌کند، توضیح داد که با بهینه سازی دستیابی به رزولوشن 1080p ممکن است. با ما همراه باشید

وی در این مورد توضیح داد:

 

این کار سختی است، اما با بهینه سازی انجام شدنی است. کامپیوترهای شخصی مشکل اصلی ما در این زمینه نیستند، زیرا شما همیشه می‌توانید یک GTX 980 را بر روی آن سوار کنید از تجربه برترین عناوین با گرافیک خوب لذت ببرید و در مورد KURSK نیز باید بگویم که قصد داریم به یک گرافیک بالا و مناسب با استفاده از یک سخت افزار مقرون به صرفه برسیم.

وی افزود:

اکثر عناوین در موقعیت های مختلف نشان داده‌اند که قدرت سخت افزاری PS4 کمی بیشتر از Xbox One می‌باشد اما من معتقدم که اگر مدت زمان بیشتری را بر روی بهینه سازی همه چیز بگذاریم، می‌توانیم به سطحی برابر و یا تقریباً برابر از گرافیک در Xbox One در مقایسه با PS4 برسیم. اما نکته مهم اینجاست که فرآیند بهینه سازی وقت بسیار زیادی می‌گیرد و به همین دلیل است که گفتم باید زمان بیشتری را برای کار بر روی این قضیه بگذاریم. بهینه سازی در کنسول‌ها بسیار مهم می‌باشد، زیرا همانطور که می دانید گیمران نمی‌توانند به کنسول خود رم اضافه کنند!

Michal Stepien  توضیح داد که هدف Jujubee Games، تلاش برای دستیابی به رزولوشن 1080p در هردو پلتفرم می‌باشد:

ما تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد تا بهترین تجربه ممکن را برای کاربران به ارمغان بیاوریم و تمام چیزی که من می گویم این است که هدف ما پشتیبانی از رزولوشن 1080p بر روی هر دو کنسول می‌باشد، اما باید ببینیم که در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید