گیفت کارت
گیفت کارت

با Oculus Touch از دست های خودتان در بازی استفاده کنید!

۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۵

Palmer Luckey، مؤسس کمپانی Oculus، کنترلرهای اختصاصی هدست واقعیت مجازی اش را با نام Oculus Touch معرفی کرد و قرار است دست های واقعی شما را وارد دنیای مجازی کند! با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این محصول، موسوم به Halfmoon، طراحی شده است تا تجربه استفاده از دست های واقعیت مجازی را برای کاربران به ارمغان بیاورد. برای هر دست یک کنترلر وجود دارد و کلید های آن بین دو دست تقسیم شده‌اند. این دستگاه از تکنولوژی بی سیم استفاده می‌کند و این به آن معنا می باشد که می‌توانیم با این دسته‌ها آزادانه به هر طرفی که می‌خواهیم حرکت کنیم. طبق گفته های سازنده، فناوری ردیابی Oculus Touch درست مانند هدست آن می‌باشد.

در هرکدام از این کنترلرها یک دسته آنالوگ و دو کلید قرار گرفته‌اند. از ویژگی های این دسته واقعیت مجازی می‌توان به تعبیه کردن یک کلید برای برداشتن آیتم های درون بازی و امکان استفاده از حس لامسه در بازی اشاره کرد؛ برای مثال می‌توانید چیزی را که در بازی لمس می‌کنید در دنیای واقعی نیز آن را احساس کنید. نکته قابل توجه دیگر این است که این کنترلرها حرکت دستان شمارا نیز تشخیص می‌دهند، در این صورت هنگامی که انگشت شست خود را بالا ببرید کاراکتر بازی نیز شست خود را بالا خواهد برد!
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید