رزولوشن و نرخ فریم بازی Ratchet & Clank PS4 مشخص شد

۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۷

دیروز بود که اطلاعات و دو تریلر بسیار زیبا از نسخه PS4 بازی Ratchet & Clank منتشر شد. در ادامه این اخبار امروز Insomniac Games تایید کرد که بازی با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۳۰ اجرا خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آقای James Stevenson سرپرست سازندگان بازی طی یک اطلاعیه در وبلاگ PlayStation اعلام کرد که هدف نهایی تیم سازنده رساندن گرافیک بازی به انیمیشن های سینمایی Ratchet & Clank است و مطمئن هستند با وجود دستگاه قدرتمند PlayStation 4 به این مهم دست پیدا می‌کنند.

همچنین در ادامه اطلاعیه ایشان اظهار داشتند گیم پلی بازی همانند نسخه PS2 حدود ۱۲ ساعت به طول خواهد انجامید.

عنوان Ratchet & Clank PS4 بازسازی از نسخه اصلی می باشد که در آن علاوه بر بازسازی مکان های اصلی، محیط و سلاح های جدیدی نیز اضافه شده است. این انتشار دوباره بر روی ریشه های بازی اصلی ratchet تمرکز خواهد داشت ولی بهبود جزئی گیم پلی و بهبود کلی گرافیک و جلوه های بصری هم جزء وظایف آن هاست. Ratchet & Clank بعد از انتشار بر روی PS2 راه خود را به PS3 باز کرد و حال نسخه نسل هشتمی آن هم در دست کار است. شایان به ذکر است که نسخه PS4 تنها ریمستر نسخه PS2 بازی را شامل می‌شود و فاقد نسخه های PlayStation 3 خواهد بود. برای تهیه بازی به ۴۰ دلار نیاز خواهید داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید