Boss Key بازی جدیدش را در E3 نشان نخواهد داد، اما مراقب حضور Cliff Bleszinski باشید!

۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۸

به نظر می رسد Boss Key Productions که استدیو Cliff Bleszinski می باشد، در E3 امسال از پروژه جدید خود (BlueStreak) رونمایی نمی کند. این گزارش توسط ایمیلی از این استدیو تایید می شود که می گوید آن ها از دور E3 را تماشا خواهند کرد چرا که بازی در دست توسعه هنوز برای به نمایش گذاشتن آماده نیست. برای مشاهده متن کامل ایمیل به ادامه مطلب مراجعه کنید.

به علاوه این ها، می دانیم که بعد از E3 استدیو یک ویدئو شش قسمتی از پشت صحنه شرکت و نواحی مختلف آن را به همراه موارد دیده نشده از پروژه BlueStreak منتشر خواهد کرد.

متن منتشر شده:

به E3 نزدیک می شویم و برای این مراسم هیجان زده هستیم. ما از دور به تماشا می نشینیم و از غافلگیری ها و رونمایی ها لذت خواهیم برد (اگر چیزی وجود داشته باشد). خیر، ما چیزی از بازی خود به نمایش نمی گذاریم. بگذارید صادقانه بگویم: هنوز خیلی زود است و راستش… بسیار پر سر و صدا! به Bethesda با Fallout 4 نگاه کنید؛ آن ها تریلر را چند هفته قبل از کنفرانس اختصاصی خودشان در E3 منتشر کردند [=پس در خود کنفرانس چه چیزهایی می تواند باشد؟!] E3 برای ما نیست و زمان هم زمان درستی نیست.

ما بیشتر به PAX می خوریم تا E3! با این حال من (مدیر روابط عمومی Rohan Rivas) و Cliff آنجا خواهیم بود. با توجه به این ها، یک چیزی که دلتان می خواهد این است که مراقب و متوجه Cliff Bleszinski در کنفرانس سه شنبه PC Gaming باشید!

باید صبر کنیم و ببینیم Cliff Bleszinski در کنفرانس PC چه چیزی برای به اشتراک گذاشتن دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید