آیا Mark Cerny در ساخت The Last Guardian دست دارد؟

۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۳

چندی پیش رییس استودیو Add Waters؛ یعنی آقای Stewart Gilray با PS Nation صحبت کرد و از حضور “یک شخص خاص” در تیم توسعه The Last Guardian برای اتمام ساخت این عنوان سخن گفت و در آن زمان تمام توجه‌ها به سوی مهندس ارشد PS4؛ یعنی آقای Mark Cerny معطوف شد، اما اکنون Gilray در مورد صحبت‌هایش و آن “شخص خاص” صحبت کرده است و سعی در شفاف سازی داشته است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

وقتی از وی سؤال پرسیده شد که آیا از حضور Cerny در پروژه The Last Guardian اطلاعات دست اول در دست دارد یا خیر؟ Gilray پاسخ داد:

خیر، من تنها با توجه به برخی حقایق این فرضیه را در ذهن داشتم.

وی افزود:

 

سال گذشته Cerny در مورد The Last Guardian گفته بودکه ” ساخت The Last Guardian هنوز ادامه دارد”، علاوه بر این بازی تیم سازنده The Last Guardian در ساخت بازی Knack با Cerny همکاری داشته است.

Gilray نتیجه سخنان خود را این طور بیان کرد:

در کنار هم قرار دادن تمامی این مسائل در کنار هم شانس برنده شدن در یک شرط بندی بر روی آن که Cerny و یا حداقل تیم وی در ساخت و به پایان رساندن The Last Guardian دست دارند را بسیار بالا می‌برد، شما این طور فکر نمی‌کنید؟

Gilray همچنین بیان کرد که از صحبت های وی با PS Nation بد برداشت شده است.

حتی با وجود عدم تأیید حضور Cerny در تیم The Last Guardian هنوز هم فرضیه‌هایی از حضور وی وجود دارد زیرا آقای Stewart Gilray به طور کامل حضور وی را در ساخت این عنوان رد نکرد.

آقای Mark Cerny سرپرستی توسعه بازی Knack را بر عهده داشته است و علاوه بر این، وی در ساخت بازی های فوق‌العاده‌ای نظیر Crash Bandicoot و سری Jak & Daxter همکاری داشته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید