PES 2016 رسما معرفی شد : نیمار جای گوتزه را گرفت

۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۶

در حالی که کونامی چندین روز پیش اعلام کرده بود که عنوان PES 2016 را 12 ژوئن معرفی خواهد کرد اما امروز یعنی 10 ژوئن این شرکت ژاپنی با انتشار جزئیاتی، این عنوان را رسما تایید کرد. کونامی همچنین اعلام کرده است که بازیکن برزیلی باشگاه بارسلونا اسپانیا یعنی نیمار جونیور بر روی کاور این عنوان قرار خواهد داشت.

این شرکت همچنین افزوده است که در 12 ژوئن اولین اطلاعات از گیم پلی و تغییرات این بازی نسبت به نسخه های قبلی را نیز به مخاطبان نشان خواهد داد. کونامی در رابطه با انتخاب نیمار برای کاور این عنوان بیان کرده است :

نیمار جونیور حال بزرگ ترین ستاره PES 2016 است پس از آنکه موفق ترین فصل دوران فوتبالی خود را با بارسلونا طی کرد. این مهاجم که در جهان شناخته شده است، نقش کلیدی در قهرمانی تیمش در لالیگا و کوپا دل ری (جام حذفی) ایفا کرده و همچنین چندی پیش نیز حکم قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا را با گلش امضا کرده است. با تنها 23 سال سن، نمیار جونیور همان ستاره ای است که برزیل مدت ها به دنبال آن بود و این بازیکن جوان از 10 سال پیش مدارج ترقی را پیمود تا به جایگاهی که در حال حاضر دارد، دست یابد و حال کاپیتان تیم ملی کشورش نیز محسوب می شود. مهارت های مثال زدنی او با توپ ، همراه با سرعت و هوش بالایش سبب شده که وی به یک ستاره ی فوتبال بدل شود و از همین حالا یکی از بزرگان آینده ی فوتبال دنیا شمرده شود. نیمار کاور PES 2016 را شکل می دهد و همچنین برند تبلیغاتی این نسخه خواهد بود. نیمار جونیور یک بازیکن کاملا متناسب با با برند تجاری PES است و همان چیزی است که ما خواهان رسیدن به آن هستیم. کیفیت منحصر به فرد وی و توانایی های بی نظیرش باعث شده تا ما او را انتخاب کنیم.

خود نیمار نیز در این رابطه اعلام کرده است :

این یک افتخار برای من است که در کاور عنوان PES حضور داشته باشم. این سری مدت زمان زیادی تلاش کرده تا به سطح بالایی از از کنترل و واقع گرایی در فوتبال برسد و من هم بسیار خوشحال هستم که می توانم با تیم با استعدادی چون کونامی کار کنم. من شیفته ی کار کردن بر روی این بازی هستم و اطمینان دارم که شما می توانید در این بازی به جای بازیکنان بزرگ جهان قرار بگیرید و یک زندگی واقعی را از دیدگاه آن ها تجربه کنید. من نمی توانم برای دیدن خود در این بازی صبر کنم.

اطلاعات تکمیلی از این عنوان در تاریخ 12 ژوئن، منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید