گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر جدیدی از Assassin’s Creed : Syndicate منتشر شد : سلاح خاموش

۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۴

به تازگی یوبی سافت چندین تصویر هنری جدید از سلاح های اصلی عنوان Assassin’s Creed : Syndicate یعنی Assassin’s Gauntlet به همراه نماد این سری یعنی Hidden Blade منتشر کرده است که نشان می دهد این سلاح در این عنوان نیز دچار تغییراتی شده  و به یک سلاح مخوف تر و قدرتمند تر تبدیل گشته است.

این تصاویر در بروز رسانی جدید سایت آمازون منتشر شده است و ماکت این سلاح نیز در این سایت قابل پیش خرید است. این سلاح، سلاح اصلی Jacob Frye است که یکی از دو شخصیت اصلی این عنوان خواهد بود. به گفته ی سایت آمازون، ماکت این سلاح از جنس پلی وینیل کلراید یا P.V.C است و دوام و ایمنی بالایی خواهد داشت.

Assassin’s Creed : Syndicate در سال 1868 میلادی و در لندن جریان دارد. لندنی که در جاده ی پیشرفت و تمدن قرار گرفته است و یکی از ویژگی های بارز آن، انقلاب صنعتی است اما در این میان، فاصله ی طبقاتی است که خودنمایی می کند. طبقه یک ارگر که در واقع چرخ دنده های اصلی صنعت هستند و ثروت ثروتمندان به وسیله ی آن ها افزایش می یابد، تحت سخت ترین شرایط قرار دارند. در این میان این فرقه ی Assassin ها است که بار دیگر به پا می خزد تا بنای ظلم و جوری که تمپلار ها ایجاد کرده اند را ریشه کن کند. در این میان بازیکنان در نقش یک خواهر و برادر دو قلو با نام های Jacob Frye و Evie Frye قرار می گیرند که سعی دارند آزادی را به مردم باز گردانند. این عنوان در تاریخ 23 اکتبر 2015 بر روی کنسول های نسل هشتمی و مدتی بعد بر روی PC  منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید