موتور نسل بعد Luminous Engine قدرت فوق العاده ای بر روی تبلت ها دارد

۱۰ تیر ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۴

موتور قدرتمند Luminous در E3‌امسال توجه بسياري را به خود جلب كرد. اما اين موتور فقط براي بازي‌هاي نسل بعد نيست.طبق گفته‌هاي رئيس Square Enix‌يعني Yoshihisa Hashimoto اين موتور فوق‌العاده كاملا انعطاف پذير است و بر روي كنسول‌ها و بازي‌هاي نسل حاضر نيز قابل استفاده است. آنقدر كه مي‌تواند بازي هايي با كيفيت بسيار بالا براي كنسول‌هاي نسل حاضر و حتي تبلت‌ها و موبايل‌ها عرضه كند.

او گفت:

«ما نمي‌خواهيم اين موتور را به پلتفرمي خاص اختصاص دهيم. PC هاي همين نسل، شايد PS3، موبايل‌ها، iPod Tablets و حتي مرورگر‌ها هم مي‌توانند از اين موتور بهره ببرند. نه فقط نسل بعد!»

Hashimoto همچنين اعلام كرد كه با اميد بسيار، گرافيك قوي كه در دمو ها به نمايش درآمد در بازي‌ها قابل اجرا باشد، حتي با اضافه كردن هوش مصنوعي و انيميشن‌ها.

نمایی از صحنه ی Real Time در موتور نسل بعد شرکت Square Enix

او در اينباره گفت:

«ما وقت زيادي صرف گرافيك اين دمو كرديم تا آن را با كيفيت بسيار بالايي به نمايش بگذاريم. س كار ما هنوز تمام نشده است و ما در تلاشيم تا هوش مصنوعي، صداگزاري و همه و همه را در كنار هم به بهترين نحو بچينيم. كاري كه ما امروز انجام داديم بالاترين مشخصه‌ها را دارد. اما تمام قطعات استفاده شده در اينكار، قطعاتي هستند كه در حال حاضر براي PC  ها در مغازه‌ها آماده‌ي فروش هستند.بورد گرافيكي كه مي‌توانيد بخريد بدون آنكه خيلي از معيار‌هاي ما فاصله بگيريد. اين بسيار هيجان انگيز است كه در آنيده‌اي نزديك بازيكنان مي‌توانند بازي‌ها را با اين كيفيت بالا تجربه كنند.»

اینطور که به نظر میاد یکی دو سال دیگه انقلابی در گرافیک و بازی های تبلت ها رخ خواهد داد.نظر شما در این باره چیست ؟

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید