مایکروسافت به صورت رسمی Xbox One یک ترابایتی را معرفی کرد

۱۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۶

چندی پیش گزارشاتی منتشر شده بود که مایکروسافت قصد دارد از کنسول Xbox One با حافظه یک ترابایت رونمایی کند. هم اکنون و قبل از نمایشگاه E3 مایکروسافت به صورت رسمی کنسول Xbox One یک ترابایتی و دسته جدید خود را معرفی کرد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بر اساس گفته های شرکت مایکروسافت:

از زمانی که Xbox One معرفی شد تعداد زیادی از طرفداران این درخواست را داشتند که حافظه بیشتری را در اختیار داشته باشند و ما اکنون این ویژگی را برای آن ها به ارمغان آوردیم.

این کنسول که قیمت آن 400 دلار می باشد و شامل یک نسخه رایگان از بازی Halo: The Master Chief Collection هم می باشد از 16 ژوئن برابر با 26 خرداد در آمریکا قابل دسترس است. همچنین درون این دستگاه یک دسته جدید هم وجود دارد که قابلیت هایی نظیر یک استریو هدست 3.5 میلی متری، افزایش کیفیت صدای دسته و افزایش میزان صدای هدست را در خود دارد. همچنین دسته با همه لوازم جانبی و تزیینی موجود هم کار می کند. ضربه گیر دسته برای کاهش خسارت به دسته بهتر شده است. با این دسته جدید شما مجبور نیستید برای آپدیت کنسول کابل USB دسته را به دستگاه متصل کنید و می توانید این کار را بدون سیم انجام دهید. این دسته خارج از این باندل هم به صورت جدا در رنگ سیاه و یا طراحی جدید نقره ای/ سیاه قابل دسترس است.

همچنین مایکروسافت با عرضه این کنسول یک ترابایتی، کنسول های قدیمی را کاهش قیمت داده است و هم اکنون کنسول های Xbox One با حافظه 500 گیگابایتی با قیمت 349 دلار قابل خریداری است.

این کنسول جدید و کاهش قیمت کنسول های قدیمی می تواند در کنار فهرست بازی های مایکروسافت در آخر سال به فروش بیشتر این کنسول کمک زیادی بکند.

باید منتظر باشیم تا ببینیم آیا سونی هم کنسول PS4 یک ترابایتی معرفی خواهد کرد یا خیر.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید