موسیقی منتخب | Call of Juarez: Gunslinger

۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۰

درود بر دوستان عزیزی که همواره به ما لطف داشتند و بخش موسیقی منتخب را دنبال می کنند. در این قسمت گذری زدیم بر آثار غرب وحشی و وسترن که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد. با ما همراه باشید.

مطمئنا بیشتر شما با Call of Juarez آشنایی دارید. در سال 2013، یک Call of Juarez متفاوت تحت نام Gunslinger منتشر شد که محبوبیت بسیاری در میان بازیبازان کسب کرد. یک عنوان سل شید که توانست با گیمپلی سریع خود و گرافیک هنری بسیار زیبا، فضای غرب وحشی را به تصویر بکشد. اگر این عنوان را تجربه کرده باشید، مطمئنا Silas Greaves و داستان هایش را به خاطر دارید! و مطمئنا هم به یاد دارید که آلبوم موسیقی این عنوان در سبک خود شاهکار بود. آهنگساز اصلی بازی آقای Pawel Blaszczak است که وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده است. در این پست، 4 موسیقی بسیار زیبا از آلبوم این عنوان آماده کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد. اگر طرفدار موسیقی های وسترن و کانتری هستید این 4 اثر را به هیچ وجه از دست ندهید.

1- Final Shooting

یکی از معروف ترین و حماسی ترین موسیقی در آلبوم موسیقی های این بازی، اثر Final Shooting است. هنگامی که یکی از دشمنانتان با گاتلینگ به جانتان افتاده و باید به زور و زحمت خود را از پشت سنگ ها به جلو برسانید و با او مقابله کنید، این اثر فوق العاده پخش خواهد شد. پخش شدن این اثر در آن لحظه شجاعت خاصی را به شما می داد تا به جلو بروید و با یک گاتلینگ دوئل کنید! شنیدن این موسیقی را به همه شما شدیدا توصیه میکنم. در ادامه میتوانید این اثر را دریافت کنید.

دانلود موسیقی Final Shooting

2- Borderland Stream

بسیاری از شما دوستان عزیز، هم اکنون در فصل امتحانات به سر می برید و شاید در حال حاضر به یک آیتم آرامش بخش احتیج داشته باشید که بار روی دوشتان را سبک کند! Borderland Stream برای همین مسئله اینجاست که به شما خیالی آسوده ببخشد. در بازی هم همین گونه بود. شنیدن این عنوان آن چنان بازیباز را سبک می کرد که صرف نظر از هر اتفاقی که میتوانست بیافتد، به دل دشمن می رفت و همه را نابود می کرد. شنیدن این عنوان را از دست ندهید.

دانلود موسیقی Borderland Stream

3- I’ll Win

نوبت به سومین اثر رسید. یک موسیقی با تم وسترن که حالت حماسی داشته و بسیار هم زیباست. در بازی این موسیقی را زیاد خواهیم شنید و برای روحیه گرفتن بازیباز بسیار مناسب است! در ادامه می توانید این موسیقی زیبا را دانلود کنید.

دانلود موسیقی I’ll Win

4- Mountain Range

چهارمین اثر بسیار آرام بوده و یک موسیقی کانتری بسیار زیباست. این موسیقی به دفعات زیاد در زمان لودینگ پخش می شود و مطمئنا برای کسانی که بازی را تجربه کرده اند آشناست. در ادامه می توانید این اثر را دانلود کرده و لذت ببرید.

دانلود موسیقی Mountain Rage

در این پست، 4 اثر از آلبوم موسیقی Call of Juarez: Gunslinger برای شما قرار گرفت که امیدواریم از شنیدن آنها لذت برده باشید.

دوستان مثل همیشه با نظرات سازنده خود ما را در پیشرفت این بخش یاری کنید. منتظر نظرات گرم شما هستیم.

با تشکر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید