DNA و چگونگی قرار گرفتن در قالب شخصیت های برجسته Star Wars Battlefront

۱۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۴

چند هفته پیش، EA و DICE گیمپلی Star Wars Battlefront را به جامعه جهانی بازیبازان تقدیم کردند. از آن زمان، علاوه هیجانات و تحسین ها، افراد زیادی به پیش بینی و پیش داوری مشغول هستند. DICE مراقب است که Star Wars Battlefront بتواند در حد نامش ظاهر شود.

از زمان عرضه آخرین عنوان Star Wars Battlefront سال های زیادی گذشته و طرفداران چشم انتظار بازی جدیدی در این سری هستند. DICE اعتقاد دارد که آن ها چشم انداز جدیدی برای Star Wars Battlefront خلق کرده اند که می تواند گذشته و نام را احیا کند، و از طرفی تضمین کننده آینده آن باشد. تعادل فاکتوری است که در موفقیت Star Wars Battlefront نقش بسیار مهمی دارد. ایجاد تعادل بین پایه های اصلی سری و نوآوری های DICE بسیار ضروری است. Niklas Fegraeus، کارگردان هنری Star Wars Battlefront، در مصاحبه ای در باب بازسازی سری، در عین توجه به گذشته، چنین گفته است:

ما در حال بازسازی سری، خلق باورها و خواسته هایمان هستیم. اما بله، DNA سری Battlefront مهم است. DNA موارد کلیدی است که Battlefront را می سازند.

یکی از سوالاتی که بسیاری از طرفداران می پرسند، این است “می توانم به صورت اول شخص و سوم شخص بازی کنم؟” و جواب ما بله می باشد. می توانید آزادانه بین اول شخص و سوم شخص انتخاب کنید. همچنین می توانید در قالب Darth Vader یا Boba Fett و تعدادی قهرمان دیگر قرار بگیرید. به عبارت دیگر کنترل نبرد را بدست بگیرید.

امکان تغییر زاویه دید از اول شخص به سوم شخص مطمئنا به بازیکنان آزادی عمل بیشتری خواهد داد. Star Wars Battlefront دارای ویژگی هایی از عناوین گذشته و نوآوری های جدید و فوق العاده ای خواهد بود. یکی از مواردی که برای طرفداران Star Wars Battlefront همواره ایجاد سوال می کند، نحوه قرار گیری در قالب شخصیت های برجسته Star Wars می باشد. Fegraeus در مورد این اتفاق و تنوعی که DICE برای این ویژگی جذاب در نظر دارد، می گوید:

خب، این ویژگی دارای تنوع هایی نیز هست که به حالت های بازی و غیره بستگی دارند. اما می توانید از طریق سیستم power-up آن را دریافت کنید. زمانی که power-up قهرمان را پیدا کنید، زمان انتخاب فرا می رسد. اساسا برای استفاده از تمام قدرت یکبار فرصت در اختیار دارید. می توانید از این قدرت استفاده کرده و تیم خود را پیروز کنید.

Star Wars Battlefront برای اولین بار در E3 2013 معرفی شد. طرفداران تاکنون انتظار کشیده اند، و در ۱۷ نوامبر ( مصادف با ۲۶ آبان ماه ) نتیجه آن را خواهند دید. البته تنها دارندگان PlayStation 4، Xbox One و PC طعم شیرین انتظار را خواهند چشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید