با Steam Controller، تركيب ماوس و كنترلر، آشنا شويد

۱۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۸

Valve، غول بازى سازى، عقيده دارد كه Steam Controller براى اين طراحى شده است تا پلى بين ماوس و كنترلر هاى كنسول ها باشد و براي اثبات سخن خود، تريلرى نيز درباره ى اين سخت افزار مورد انتظار منتشر كرده است. در ادامه با ما همراه باشيد تا از قابليت هاى Steam Controller از ديد Valve آگاه شويد.

جامعه ي بازي و بازي كردن در PC بسيار عالي مي باشد با اين حال بعضي از اوقات ترجيح مي دهيد كه به يك صندلي تكيه داده و به صفحه نمايشي بزرگ نگاه كنيد و بازي هايي كه براي كيبورد و ماوس طراحي شده اند، راحتي كنترلر و بازي هاي كنسول را به ارمغان نمي آورند و تمامي آن كيبوردها و ماوس هاي بدون سيم نيز اين مشكل را حل نمي كنند. اين جاست كه Steam Controller و Steam Machine به ميدان مبارزه ي بين PC و كنسول ها وارد مي شوند و تنها قصد اين دو سخت افزار نيز، ارائه دادن بازي هاي PC در قالب راحتي كنسول ها مي باشد.

Valve اميد دارد كه با Steam Controller و قابليت هاي آن، تجربه ي ماوس رايانه ها را با كنترلر كنسول ها ادغام كند و به عنوان يك سخت افزار جايگزين كنترلر و ماوس آن را در دسترس كاربران قرار دهد.

بيش از شما را منتظر نمي گذاريم و به مشاهده ي تريلر Steam Controller در پايين شما را دعوت مي كنيم: واقعاً چه راهي بهتر از آشنايي با يك سخت افزار به غير از آنكه قابليت هايش را از زبان خود سازنده بشنويد؟

[jwplayer mediaid=”229675″]

كيفيت 480pكيفيت 720p

اين كنترلر ها به قيمت٥٠ دلار/٤٠ پوند براي خريد موجود مي باشند.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید