Super Mario Bros وارد تالار مشاهیر بازی های ویدیویی شد

۱۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۷

از زمان عرضه اولین عنوان Super Mario Bros می گذرد. از آن زمان تاکنون، کمتر رقیبی توانسته حتی به این بازی نزدیک شد. افراد زیادی اعتقاد دارند که برترین بازی تمام دوران، Super Mario Bros است. فروش 40 میلیون واحدی، شکوه استثنایی این عنوان را به خوبی نشان می دهد.

Nintendo تایید کرده که Super Mario Bros جزء شش بازی پذیرفته شده در World Video Game Hall of Fame ( تالار مشاهیر بازی های ویدیویی ) می باشد. دیگر عناوین پذیرفته شده عبارتند از; Pong، Pac-Man، DOOM، World of Warcraft و Tetris. برای پذیرفتن یک بازی در تالار مشاهیر بازی های ویدیویی معیار خاصی وجود دارد. ” نمادین و سمبل بودن، طول عمر بالا، نحوه دسترسی چغرافیایی و میزان تاثیرات” از شرایط حضور در این تالار مشاهیر می باشند که Super Mario Bros تمامی موارد را دارا بوده و هست. Super Mario Bros در قبال شخصیت های مشهور کنونی Nintendo حکم یک سکوی پرتاب داشت. به جز Mario، شخصیت های Princess Peach، Luigi و Bowser حیات خود را با عرضه Super Mario Bros در سال 1985 شروع کرده اند، و پس از آن در بسیاری از سری های Nintendo حضور داشته اند. آخرین این عنوان سری، New Super Mario Bros. U است که در سال 2012 به همراه Nintendo Wii U عرضه شد. طبق آمار غیر رسمی تاکنون New Super Mario Bros. U میزان 4.7 میلیون واحد فروش داشته است.

مطمئنا کنفرانس Nintendo در E3 خبرهای خوشی برای طرفداران این سری و Mario خواهد شد. لازم به ذکر است که این کنفرانس ساعت 9 صبح 16 ژوئن ( مصادف با 26 خرداد ساعت 20 ) برگذار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید