گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه بتای بازی Might & Magic Heroes VII از امروز کلید خورد

۱۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۴

Ubisoft، سازنده و ناشر فرانسوی بازی های ویدیویی، به تازگی اعلام کرده است که تست بتای بازی Might & Magic Heroes VII از امروز آغاز خواهد شد و تا 17 ژوئن نیز ادامه خواهد داشت. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

عنوان استراتژیک Might & Magic Heroes VII توسط استودیوی  Limbic Entertainment و با موتور Unreal Engine 3 ساخته می شود. این بازی هم اکنون در مرحله Closed-Beta قرار دارد و تنها گروه خاصی از کاربران می توانند نسخه بتای این عنوان را تجربه کنند. تست بتای این عنوان از ساعت 1 به وقت انگلستان( 16:35 دقیقه به وقت تهران) آغاز شده و به گفته Ubisoft، در تاریخ 17 ژوئن 2015 ( 27 خرداد 1394) در همین ساعت به پایان می رسد و کابران می توانند به مدت دو هفته این عنوان را تجربه کنند. در نسخه بتای عنوان Might & Magic Heroes VII در هر گروه حداکثر از 4 نفر به طور هم زمان پشتیبانی می کند و البته قابلیت بازی به صورت free for all نیز وجود دارد.

Ubisoft، سازنده و ناشر فرانسوی بازی های ویدیویی، با یک هفته تاخیر، تست بتای بازی Might & Magic Heroes VII را آغاز کرد و به همین دلیل برای جبران این یک هفته تاخیر، اعلام کرده است که اگر بازی Might & Magic Heroes VII را پیش خرید کنید، علاوه بر این که می توانید نسخه بتای بازی را تجربه کنید، بلکه یک عدد سی دی کی اضافه برای نسخه بتای بازی Might & Magic Heroes VII دریافت می کنید که می توانید آن را به یکی از دوستان خود داده تا او نیز به شما در بازی ملحق شود.

تریلری نیز از  نسخه بتای عنوان Might & Magic Heroes VII منتشر شده است که می توانید تریلر مورد نظر را از طریق لینک های زیر دریافت کنید :

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

پخش آنلاین:

[jwplayer mediaid=”229154″]

بازی Might & Magic Heroes VII در ماه سپتامبر 2015 فقط برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید