گیفت کارت
گیفت کارت

منتظر نمایش Dark Souls 3 در E3 2015 باشید | همه چیز مهیاست

۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷

در یک جمله باید بگوییم “Bloodborne پایان کار Miyazaki نبود” و این فرد هنوز هم ایده های ناب در ذهن خود دارد. امروز در کمال ناباوری Namco تایید کرد که عنوان Dark Souls 3 در E3 امسال به صورت رسمی معرفی می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

هنوز پلتفرم های بازی مشخص نشده اند اما به نظر می‌رسد باید منتظر نمایش بازی در کنفرانس مطبوعاتی سونی باشیم. به همین دلیل شایعات بسیاری در رابطه با انحصاری بودن بازی بر روی PlayStation 4 منتشر شده است. به عکس عده ای دیگر معتقدند که بازی برای تمام پلتفرم های نسل هشتم و هفتم و رایانه های شخصی منتشر می‌شود.

Miyazaki سابقه کارگردانی عناوین Demon’s Soul ،Dark Souls و Bloodborne را در کارنامه خود دارد همچنین ایشان در چندین طرح گسترده مانند: Tomohiro Shibuya و Yui Tanimura هم به عنوان دستیار کارگردان حضور پررنگی داشتند. حال باید منتظر ماند و نظاره کرد که آیا می‌توانید از پس Dark Souls 3 بر بیاید یا خیر.

Dark Souls 2 توانست با کسب نمرات درخشان به عنوان یکی از برترین بازی ها در سبک خود تبدیل شود. این بازی آنقدر مورد تحسین قرار گرفت که سازنده بازی تصمیم گرفت تا بازی را نسل هشتم بیاورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید