مدل هاي جديد اسلحه و لباس به زودي براي CoD: AW در دسترس قرار مي گيرد

۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
تصاویر اینفوگرافیک جالبی از بازی Call of Duty: Advanced Warfare منتشر شده است

تغييرات جديدى در سيستم Supply-Drop بازي Call of Duty: Advanced Warfare اعمال شده است و اين تغييرات هم مفيد و هم مضر مي باشند. در ادامه ي خبر با ما همراه باشيد تا از دليل اين موضوع آگاه شويد.

از سه شنبه، ٩ام ژوئن، Sledgehammer تغييرات اندكي در سيستم كسب كردن اسلحه ها و وسايل در Call of Duty: Advanced Warfare ايجاد مي كند و دو مدل جديد اسلحه به نام هاي Legendary(افسانه اي) و Retired(بازنشسته) به ميدان جنگ وارد مي شود.

وسايل Legendary را مي توانيد مثل بقيه ي موارد از Supply Drops و Advanced Supply Drops بدست آوريد و اولين آيتم Legendary موجود، ست لباس Sentinel CI خواهد بود كه به اولين بازيبازي كه به سطح Grand Master Prestige رسيده است داده مي شود. وسايل Legendary با رنگ بنفش نمايش داده مي شوند.

و اما در مورد Retired، اين آيتم ها وسايلي مي باشند كه قبلا بخشي از اسلحه و يا لباس هايي بوده اند كه شما مي توانستيد از Supply Drop و Advanced Supply Drop بدست آوريد. افرادي كه اين مدل از اسلحه هارا از پيش دريافت كرده اند مي توانند آن هارا نگه دارند و به بازي با آن ها بپردازند ولي ديگر امكان كسب كردن آن ها از طريق Supply Dropها موجود نمي باشد.

در تاريخ ذكر شده در بالا، ٩ام ژوئن، اين تغييرات براي پلتفرم هاي خانواده ي Xbox اعمال مي شود ولي ديگر پلتفرم ها، بروزرساني كه اين تغييرات را ايجاد مي كند را در آينده دريافت مي كنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید