تاریخ انتشار Need for Speed لو رفت

۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷

به تازه ترین خبری که به دست ما رسیده است توجه کنید. تاریخ انتشار بازی Need for Speed در سایت Xbox Store لو رفت. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

هفته گذشته بود که EA، سازنده و ناشر بازی های ویدیویی، عنوان Need for Speed را به طور رسمی معرفی کرد و گفت که نسخه جدید یک ریبوت (بازسازی) خواهد بود. همچنین اخیرا نیز اعلام شد که بازی Need For Speed نیز به مانند Star Wars: Battlefront با جدیدترین نسخه موتور Frostbite ساخته می شود. به تازگی، Xbox Store در اقدامی عجیب، اطلاعات و جزئیات جدیدی از بازی Need for Speed را در این سایت منتشر کرد که مطابق با این اطلاعات، بازی Need for Speed در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۵ (۱۲ آبان ۱۳۹۴) منتشر می شود. اگرچه مسئولین سایت بالافاصله این اطلاعات را از سایت فروشگاه حذف کردند ولی کاربران سایت رِددیت توانسته اند از این اطلاعات عکس گرفته و تصویر آن را در فضای مجازی منتشر کنند که می توانید این تصویر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

 

با یکدیگر اطلاعات لو رفته از بازی Need for Speed را مرور کوتاهی می کنیم :

۵ شیوه برای بازی کردن وجود دارد که عبارتند از : سرعت، سبک، ساختن، تشکیل گروه و قانون شکنی. بگذارید دنیای جهان آزاد بازی را به شما معرفی کنیم: بازی در سواحل غربی شهر ونتورا (مناطق شهری) با دره های عمیق، بندرگاه های ساحلی و ماشین های شهری با طراحی منحصر بفرد و در هنگام شب جریان دارد که هرچه از زیبایی های آن بگوییم کم گفتیم. به همه این ها اگر مسابقات شبانه و رانندگی و گشت و گذار در دنیای جهان آزاد بازی را اضافه کنید، مسلما لذت بازی چند برابر می شود.

اگرچه تاریخ انتشار لو رفته از بازی Need for Speed هنوز توسط EA تایید و یا تکذیب نشده اما به نظر می رسد بازی Need for Speed، پاییز امسال برای کنسول های  PlayStation 4 ،Xbox One و پلتفرم PC منتشر خواهد شد. البته در E3 2015 نیز شاهد انتشار اطلاعات و جزئیات کاملی از بازی Need for Speed خواهیم بود؛ پس E3 2015 را به هیچ عنوان از دست ندهید.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید