منتظر برنامه‌ها و نمایش‌های بیشتر از عنوان Technomancer در E3 باشید + تصاویر جدید

۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۲

همانطور که می دانید در ماه آوریل بازی جدیدی که زمان رخداد حوادث درون آن مربوط به آخرالزمان می شود توسط سازنده بازی Bound by Flame، یعنی استودیو Spiders معرفی شد. هم اکنون تصاویری جدید از بازی منتشر شده که طبق گفته های سازنده این بازی، شاهد تصاویر بیشتری در E3 امسال خواهیم بود.

عنوان Technomancer شامل جدول های درخت مانند برای بخش Skill(توانایی ها)، مکالمات و گفت و گوهای پویا می شود. از دیگر خاصیت های بازی که تاکنون اعلام شده می توان دنیا فوق العاده بازی را نام برد که کاملاً پاسخ گوی تصمیم گیری های شما، اعمالی که قصد انجام آن ها را دارید و تمامی روابطی که با دیگران ایجاد می کنید است.

تصاویر جدید نشان دهنده Technomancer، دوستان و همراهان او در Notice می باشد. “Notice یکی از آخرین قعله های باقی مانده انسان ها در سیاره مریخ است.” Notice یکی از شهرهایی است که از دسته جنگ های مریخی  آزاد می باشد، اما با این حال قابل ذکر است که این شهر هنوز هم دارای راهزنان و موجودات هار مختلفی است که خطر آن ها شما را تهدید می کند.

نمایش ها و برنامه های بیشتری از عنوان Technomancer در نمایشگاه E3 امسال به نمایش در خواهد آمد. همچنین این عنوان در سال 2016 برای PC و کنسول های PS4 و Xbox one منتشر خواهد شد.

تصاویر جدید منتشر شده از این عنوان را در زیر می توانید مشاهده فرمایید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید