تریلر جدید بازی Mad Max با نام Savage Road منتشر شد

۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۳

اگر از طرفداران بازی های آخرالزمانی و به ویژه عنوان Mad Max هستید، خبر خوبی برای شما داریم. به تازگی Avalanche Studios، استودیوی سوئدی سازنده عنوان Mad Max، تریلر داستانی این عنوان با نام Savage Road منتشر کرده است. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

در ابتدای داستان، شاهد این هستیم که مکس سوار بر خودروی خود در وسط بیابان گرفتار گروهی از مهاجمان و راهزنان می شود که خودروی وی را به سرقت می برند. مکس یکی از همین مهاجمان که Chumbucket نام دارد را پیدا کرده و با کمک وی خودروی جدیدی می سازد که Magnum Opus نام دارد. مکس باید در طول بازی با جمع آوری قطعاتی که در گوشه و کنار نقشه پیدا می کند خودروی خود را ارتقا دهد و به قدرت های آن بیافزاید. دنیای بازی Mad Max سالهاست که به زیر شن و ماسه فرو رفته است و به مانند هر عنوان آخر الزمانی دیگر، در این دنیا هر کس به فکر بقای خویش می باشد و مکس نیز باید در این آخر الزمان شنی، برای بقای خود تلاش کند.

شما می توانید تریلر جدید بازی Mad Max را از طریق لینک های زیر دریافت کنید:

دانلود با کیفیت 1080p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

پخش آنلاین:

[jwplayer mediaid=”227597″]

عنوان جهان آزاد Mad Max در تاریخ 1 ماه سپتامبر 2015 ( سه شنبه 10 شهریور 1394) برای کنسول های PlayStation 4 ،Xbox One و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست ؟ آیا برای یک تجربه آخرالزمانی دیگر آماده اید ؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید