بسته های الحاقی جدید The Witcher 3: Wild Hunt فردا منتشر خواهند شد

۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵

دو بسته الحاقی جدید بازی The Witcher 3: Wild Hunt از 16 بسته الحاقی که قرار است برای این عنوان عرضه شوند؛ در تاریخ 27 مه منتشر خواهند شد. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

همان طور که می دانید CD Projekt RED، سازنده لهستانی بازی های ویدیویی، اعلام کرده بود که بازی The Witcher 3: Wild Hunt، شامل 16 بسته الحاقی رایگان خواهند بود که به مرور زمان پس از انتشار بازی عرضه خواهند شد؛ به طوری که هر چهارشنبه دو بسته الحاقی در دسترس خواهند بود. هفته گذشته نیز شاهد عرضه اولین بسته های الحاقی بازی The Witcher 3: Wild Hunt بوده ایم که محتوای این بسته های الحاقی شامل ” زره های جدید هم برای گرالت و هم برای اسب وفادار و قابل اعتماد وی یعنی Roach”  و همچنین ” مدل مو و ریش جدید برای گرالت ” بوده که در تاریخ 20 مه برای بازی The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شد.

حال در هفته دوم پس از انتشار بازی The Witcher 3: Wild Hunt، سری دوم بسته های الحاقی( شامل 2 بسته الحاقی) این عنوان نیز فردا چهارشنبه  27 مه 2015( چهارشنبه 6 خرداد 1394) در دسترس خواهند بود. بسته الحاقی اول، ماموریت جدیدی به نام ” Missing Miners ” را به بازی می افزاید که طی آن شما باید به دنبال معدنچی های گم شده بگردید و آنها را نجات دهید و بسته الحاقی دوم نیز شامل ظاهری جدید برای شخصیت Yennefer (یکی از شخصیت های داستانی غیر قابل بازی عنوان The Witcher 3 ) خواهد بود.

با احتساب بسته های الحاقی این هفته، 4 بسته الحاقی برای این بازی منتشر شده و 12 عدد از 16 بسته الحاقی که CD Projekt RED قول انتشار آنها را در هفته های متوالی داده بود، باقی می ماند که هنوز اطلاعات زیادی از آنها در دسترس نمی باشد.

البته CD Projekt RED، سازنده لهستانی بازی های ویدیویی، اخیرا جدا از این 16 بسته الحاقی رایگان، دو بسته الحاقی جدید را با نام های ” Hearts of Stone “و ” Blood and Wine ” را معرفی کرد که در مجموع 30 ساعت به گیم پلی بازی The Witcher 3: Wild Hunt خواهد افزود. برای دریافت این بسته های الحاقی به دو طریق می توانید اقدام کنید : شما می توانید این بسته های الحاقی را به صورت مجزا خریداری کنید که در این صورت بسته های الحاقی Hearts of Stone با قیمت 9.99 دلار و  Blood and Wine با قیمت 19.99 دلار ( در مجموع با قیمت 24.99 دلار ) برای هر 3 پلتفرم PlayStation 4، Xbox One و PC دردسترس خواهد بود و یا اینکه Expansion Pass بازی The Witcher 3: Wild Hunt را با قیمت 20 دلار خریداری کنید که در این صورت نه تنها می توانید این دو بسته الحاقی را برای هر 3 پلتفرم یاد شده رایگان دریافت کنید، بلکه 4.99 دلار نیز سود خواهید کرد.

بسته الحاقی Hearts of Stone، شامل 10 ساعت گیم پلی اضافه خواهد بود و داستان آن از این قرار است که گرالت توسط شخصیتی مرموز به نام Man of Glass ماموریتی سخت را به عهده گرفته و برای انجام آن به سرزمین No Man’s Land و شهر Oxenfurt پای می گذارد که این بسته الحاقی در ماه اکتبر منتشر می شود. اما بسته الحاقی Blood and Wine، شامل 20 ساعت گیم پلی در سرزمین جدیدی به نام Toussaint خواهد بود؛ سرزمینی آرام و به دور از جنگ که در درون آن رازهای تاریکی نهفته است. ابن بسته الحاقی نیز اوایل سال 2016 منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید