اولین تریلر از گیم پلی بازی Total War: Arena منتشر شد

۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۱

زره خود را بر تن کنید، سلاح خود را بردارید و آماده نبرد شوید زیرا جنگ بزرگی در راه است. به تازگی The Creative Assembly، استودیوی بریتانیایی سازنده بازی های ویدیویی، اولین تریلر از گیم پلی بازی Total War: Arena را منتشر ساخته است. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

Total War: Arena یک عنوان free-to-play، به سبک استراتژیک و جنگ های رو در رو  می باشد که بازیکنان به صورت آنلاین و در قالب گروه های 10 نفره با یکدیگر به رقابت می پردازند. شما جنگ های حماسی و بزرگی را پیش رو خواهید داشت و با پیشرفت در بازی می توانید یگان ها و حتی فرماندهان خود را ارتقا دهید؛ این یگانها و فرماندهان شما هستند که نتیجه جنگ را مشخص می کنند. البته نقش سرزمین های بازی را نمی توان نادیده گرفت و اگر یادتان باشد در سری های قبلی هم شاهد بوده ایم که نوع سرزمین در روند جنگ تاثیر به سزایی داشت.

بازی Total War: Arena هم اکنون در مرحله تست آلفا قرار دارد و The Creative Assembly، استودیوی بریتانیایی سازنده بازی های ویدیویی، تریلری از گیم پلی نسخه آلفای این عنوان منتشر کرده است که می توانید تریلر مورد نظر را از طریق لینک های زیر دریافت کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

پخش آنلاین:

[jwplayer mediaid=”227216″]

همچنین شما کاربران می توانید برای ثبت نام در نسخه آلفای Total War: Arena از طریق وبسایت رسمی این عنوان اقدام کنید.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید