شایعه:احتمال ساخت Left 4 Dead 3 وجود دارد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۹

به تازگی شایعاتی به گوش می رسد که Turtle Rock Studios و Valve  پس از سال ها برای ساخت بازی Left 4 Dead 3  دوباره با یکدیگر همکاری خواهند کرد. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

ماجرا و سابقه همکاری بین این دو استودیو را تقریبا همه می دانید. Turtle Rock Studios در سال 2002 فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 2008 به مالکیت Valve در آمد و این همکاری منجر به عرضه بازی Left 4 Dead در سال 2008 شد و پس از آن و در سال 2009 بود که Turtle Rock Studios از Valve جدا شد و  در سال 2015 نیز عنوان Evolve را راهی بازار کرد.

از سال 2009 تا به حال این دو استودیو رابطه بسیار سردی با هم داشتند و گمان می رفت که این دو دیگر هیچ وقت با یکدیگر همکاری نکنند. اما هم اکنون شایعات زیادی مبنی بر همکاری دوباره این دو استودیو به گوش می رسد و با توجه به این موضوع، تنها گزینه ای که روی میز قرار دارد عنوان Left 4 Dead 3 می باشد. اگرچه هنوز هیچ کدام از طرفین این موضوع را تایید نکرده اند ولی هفته گذشته آقای Chris Ashton یکی از سهام داران استودیوی Turtle Rock Studios در مصاحبه ای گفته بود که وی احتمال همکاری دوباره با شرکت Valve را رد نمی کند. اگرچه همین جمله آقای Ashton امیدها را دوباره در دل هواداران فرنچایز Left 4 Dead زنده کرد اما باید بدانیم که حقوق قانونی عنوان Left 4 Dead در اختیار Valve هست و فقط این شرکت می تواند در رابطه با آینده این فرنچایز تصمیم گیری کند.

شش سال از انتشار آخرین نسخه بازی Left 4 Dead می گذرد و از سال 2011 شایعات زیادی در ارتباط با آینده این فرنچایز شنیده می شود اما Valve در این مدت شش سال سکوت اختیار کرده و در این مورد اظهار نظری نکرده است. این در حالی است که به گفته آقای Chris Ashton کارمندان Turtle Rock Studios برای همکاری دوباره در ساخت سری جدید Left 4 Dead بسیار مشتاق هستند.

سال های زیادی در انتظار ساخت سری جدید Left 4 Dead بوده ایم و در این سال ها هیچ یک از این دو سازنده حاضر به همکاری دوباره با یکدیگر نبوده اند اما حالا که شرایط برای همکاری دوباره این دو سازنده فراهم شده آیا بالاخره زمان آن فرا نرسیده که شاهد معرفی بازی Left 4 Dead 3 باشیم؟

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید