گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بزرگترین سایت های گیم دنیا در مورد Spec Ops : The Line چه میگویند ؟

Xbox 360
بزرگترین سایت های گیم دنیا در مورد Spec Ops : The Line چه میگویند ؟

يك third Person Shooter تمام عيار، قطعا Spec Ops: The Line‌ خواهد بود. در اين مقاله قصد داريم تا ديدگاه سايت‌های بزرگ را دربارة اين بازي بسیار موفق و خوش ساخت به معرض نمايش شما عزيزان قرار دهيم.

CVG: 8 / 10 : فلسفه‌ي درگير كننده، ممكن است ناديده گرفته شود آن زمان كه تفنگ‌ها بيرون مي‌آيند، اما حداقل وقتي اين اتفاق مي‌افتد، جايي براي خنديدن نخواهد بود.

Digital Spy: 4 / 5 – Spec Ops: The Line :  فاقد نوآوري بود. اما داستان پرمعني بازي آن را همچنان در اوج نگه داشت. اگرچه پايان‌بندي بازي كمي لنگ مي‌زد اما در كل روند تاثر گذار بازي اين سوال را تداعي مي‌كرد كه ماموريت‌هاي يك سرباز تا به كجا مي‌تواند ادامه داشته باشد؟ قسمت MultiPlayer‌ بازي در اوج خود نبود اما هنوز اين يك بازي Shooter‌است كه روي پاهاي خودش ايستاده و هيچ ترسي ندارد كه سمت زشت نداي وظيفه را نشان دهد.

Image

Video Gamer: 7 / 10- Yager : بايد خود را تحسين كند كه شجاعت عرضة چنين بازي متفاوتي را داشت. اما Spec Ops: The Line‌ آن ملزومات را نداشت، كه بتواند تا اوج پيش برود و خود را از بقيه‌ي بازي‌ها جدا كند.

The Guardian: 3 / 5 : سازندگان بازي در Yager‌ مي‌توانند شخصيت‌هاي فوق‌العاده‌اي رقم بزنن. و داستان بازي و دنيايي كه روايت مي‌كند همه را در خود جاي دهد. اگر آنها بتوانند در نسخه‌هاي بعدي پيشرفت بيشتري داشته باشند، به طور قطع براي ساير سازندگان بازي خطرناك خواهند بود.

Eurogamer: 8 / 10 : تلاش مي‌كند. لااقل تلاش مي‌كند كه چيزي خاص و تجربه‌اي پر خاطره از خود برجاي بگذارد و البته خاطره‌اي عجيب. در دوبي اين كار را به نحو احسنت انجام مي‌دهد. شايد چون موجوديت دنياي اطراف آن هنوز هم زنده و پوياست و باز هم عجيب و دردناك. به طوري كه قبل از اولين شليك شما را به درست ترين راه ممكن پرتاب مي‌كند. اين روز‌ها بازي‌هاي Shooter زيادي وجود دارد و آن سعي مي‌كنند همديگر را محو كنند، اما اين بازي اينگونه نيست. اين خودش يك دستاورد است.

Image

IGN: 8 / 10- Spec Ops : يك جنگ نيست. شما نبايد دنيا را نجات دهيد و با غول هاي شيطاني مبارزه كنيد. اين بازي دربارة شماست. تاثيرات اعمال شما. و اتفاقاتي كه از دست شما خارج است. اين بازي يك Shooter است كه كشته شدن مردم را طوري ديگر معني مي‌كند. هرچند بخش Multiplayer‌ آن به خوبي بخش Single آن نيست اما هيچگاه اين ايراد، جلوي بالا رفتن اين بازي را نمي‌گيرد.

Edge: 7 / 10 :  اولين تير با دليل از اسلحه خارج مي‌شود و يك Shooter پر مفهوم را عرضه مي‌كند. يارانش به تعداد نيستند و دشمنان در اين بازي كاملا مسلح و بيرحم هستند. و اگر اين سبك بخواهد چيزي به ما بياموزد آن اين است: هيچ دليلي براي تسليم شدن وجود ندارد.

Image

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
برچسب ها

در صورتی که هنگام دانلود ، نصب ، فعالسازی و بازی کردن به مشکلی برخورد کردید ، با شماره 9099070345 از طریق خط ثابت تماس بگیرید ، همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد . (همراه رایانه)


   
نظرات

 1. mohammad13 گفت:

  باید قشنگ باشه

  0Thumb up 0Thumb down
 2. king of north گفت:

  first person نه third person

  0Thumb up 0Thumb down
 3. g-unit گفت:

  خیلی عالی با ign موافقم Yes

  0Thumb up 0Thumb down
 4. AMIR-GAMER گفت:

  خیلی خوب بود.مرسی.حتما می خرمش Grin

  0Thumb up 0Thumb down
 5. Mobin گفت:

  فکر کنم بازی معمولی باشد از همه نظر Thinking

  1Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت