فصل سوم Walking Dead در سال ۲۰۱۵ منتشر نخواهد شد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۹

مدت زمان زیادی از به پایان رسیدن فصل دوم سری بازی های Walking Dead می‌گذرد و تقریبا ما هیچ خبری از ادامه این سری بازی دریافت نکردیم. اما متاسفانه امروز Telltale Games سازنده بازی شایعات انتشار بازی در سال ۲۰۱۵ را رد کرد و آب سردی بر روی طرفداران پاشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

طبق گفته های سازنده این بازی بیشتر از گذشته هیجان انگیز خواهد شد و تیم سازنده تلاش می‌کند تا همان چیزی که طرفداران خواستار آن هستند را عرضه کند. به نظر می‌رسد Telltale Games به انتقادات و پیشنهادات کاربران در رابطه با فصل دوم بازی توجه کرده است و در حال عملی کردن آن ها است.

در ادامه، مدیر روابط عمومی Telltale یعنی Job J. Stauffer تایید کرد که نباید منتظر اعلام تاریخ انتشار فصل سوم Walking Dead در سال ۲۰۱۵ باشیم. او در توییتر خود این خبر را اینگونه عنوان کرد:

دوباره روشن می‌کنم، فصل سوم Walking Dead در سال ۲۰۱۵ شروع *نخواهد* شد. اما چیزی که من این هفته از بازی دیدم واقعا فوق العاده بود. اما پیگیر باشید، خبر های خوب در راه است.

تنها می‌توانیم بگوییم E3 نزدیک است و باید منتظر اطلاعات بیشتر از این شرکت در این مراسم ویژه باشیم. Stauffer در ادامه وعده داد که Telltale Games اطلاعات بیشتری را در E3 2015 منتشر می‌کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید