The Witcher 3: Wild Hunt: نسخه Xbox One با رزولوشن 900p اجرا می‌شود+گیم پلی نسخه Xbox One

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۷
تصاویر جدیدی از بازی The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شد

مسلما افزایش رزولوشن بازی ها یکی از ویژگی های مهم بازی های نسل هشتمی به شمار می‌رود. اما اگر بخواهیم کنسول ها را در بحث رزولوشن مورد ارزیابی قرار دهیم مسلما PlayStation 4 برتری کاملی نسبت به Xbox One دارد. عنوان The Witcher 3 این گفته ما را ثابت می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

چیزی تا انتشار یکی از مورد انتظار ترین بازی ها یعنی The Witcher 3: Wild Hunt نمانده است و این روز ها اخبار این بازی بسیار داغ شده است. همانطور که می‌دانید رزولوشن نسخه PlayStation 4 به صورت 1080p خواهد بود، اما سوالی که به وجود می‌آید این است که نسخه Xbox One با چه رزولوشني اجرا خواهد شد؟

امروز بالاخره به این پرسش پاسخ داده شد و سازنده بازی اعلام کرد نسخه Xbox One بازی با رزولوشن 900p اجرا خواهد شد و امروز CD Projekt RED یک ویدئو از اجرای بازی بر روی Xbox One بازی منتشر کرد. از روی همین تریلر عده ای توانستند رزولوشن بازی را بر روی Xbox One تشخیص دهند. به گفته این کاربران و همچنین CD Projekt RED بازی اکثرا در رزولوشن 900p قرار خواهد داشت و در مواقع کمی در بازی این رزولیشن به 1080p تبدیل می‌شود.

The Witcher 3: Wild Hunt هفته آینده بر روی Xbox One ،PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد. فردا بعد از ظهر ساعت 18:30 به وقت تهران نقد های بازی منتشر خواهد شد.

ویدئو گیم پلی رسمی:

دانلود با کیفیت 1080p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

پخش آنلاین:

[jwplayer mediaid=”224362″]

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید