گیفت کارت
گیفت کارت

Star Wars Battlefront: توسعه دهندگان توضیح می دهند که چرا جنگ های فضایی، دیگر وجود ندارد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰

طبق آخرین گزارشات به دست آمده، نسخه جدید سری عناوین Star Wars، که نام این نسخه جدید از قرار معلوم Battlefront است، جنگ های فضایی نخواهد داشت. حال توسعه دهندگان این عنوان، علت آن را توضیح می دهند. برای دریافت جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

مدیر کل تیم توسعه دهنده استودیو DICE سخنانی حول این موضوع که چرا آنان تصمیم گرفته اند، جنگ های فضایی را حذف نمایند و از آن به شدت اجتناب کنند، داشته است.

طی مصاحبه ای که OPM U.K با جناب آقای Patrick Bach داشته است، ایشان اذعان داشته اند که تیم ما به صورتی پایدار و محکم به دنبال خلق صحنه هایی اکشن برای واحد های پیاده نظام می باشد.

وی در ادامه افزود:

ما می خواهیم که بازیکنان در همان محیطی که در آن حضور دارند، باقی بمانند. ما نمی خواهیم که بازیکنان پرواز کنند و کار هایی در ” اینجا ” انجام دهند! موضوع این نسخه از بازی، همان طور که از نام آن پیداست، نبرد ” رو در رو ” است. بنابراین ما  می خواهیم که شما را در اتمسفر نگاه داریم و با پیاده نظام، مبارزه کنیم!

سخنان وی کمی نا مفهوم و همراه با مقداری شوخی و مزاح می باشد. اما می توان درکی کامل از آن داشت و علت عدم وجود جنگ های فضایی را فهمید.

استودیو DICE، قبلا توضیح داده بود که چرا بازی Star Wars Battlefront، از جلوه بصری بهتری بر روی کنسول PS4 بر خوردار است. هم چنین پیش بینی شده است که بازی مذکور تا ماه آوريل سال بعد، حدود 9 الی 10 میلیون نسخه فروش داشته باشد.

نظر شما در اين باره چيست؟ آیا شما از حذف شدن این بخش از بازی، نا راضی هستید؟

نظرتان را با ما درمیان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید