دمو عنوان Silent Hills از PlayStation Store حذف شد

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۴

بعد از کنسل شدن ناباورانه عنوان Silent Hills که نشان از ماجراهای پشت پرده بسیاری داشت، در اتفاقی غیر منتظره دموی این بازی از سایت PlayStation Store نیز به طور کامل حذف شد. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

اقدام فوق العاده Konami در پی کنسل کردن بازی Silent Hills، موجب شد تا هواداران برای ادامه این عنوان با امضای نامه ای از Konami بخواهند تا ادامه این عنوان را بسازد؛ اما ظاهرا Konami در اقدامی دوست داشتنی و  البته ناباورانه برای قدردانی از حمایت هواداران، حتی نسخه دمو این عنوان را از  PlayStation Store حذف کرد و اکنون شما حتی اگر در گذشته آن را دانلود کرده باشید؛ قادر به دانلود دوباره این دمو نخواهید بود. البته هفته گذشته، سایت Eurogamer توانسته بود دموی P.T ( نسخه آزمایشی قابل بازی برای کنسول PlayStation 4 ) را از فروشگاه eBay تهیه کند؛ اما در حال حاضر این امکان نیز وجود ندارد.

بالای 1 میلیون امضا از سوی هواداران برای ساخت ادامه بازی Silent Hills جمع آوری شده است؛ اما با خروج Hideo Kojima و لجبازی Konami، این اتفاق بعید به نظر می رسد.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست ؟ آیا این اقدام از طرف SONY بوده است یا اینکه سیاست های شرکت Konami در این موضوع دخیل بوده اند ؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید