فروش PS4 بسیار سریع تر از فروش PS2 در U.K می باشد!

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۴

در حال حاضر، هیچ کس نمی تواند بر پیروزی و برتری بی چون و چرای کنسول PS4 نسبت به کنسول Xbox One، سر پوش بگذارد. البته نسل هشتم هنوز تمام نشده و هر لحظه ممکن است، گوی پیروزی را دیگری از رقیب خود گرفته و پیروزی نهایی را از آن خود کند. اما فعلا این گوی به دست شرکت Sony و کنسول نسل هشتمی وی یعنی PS4 می باشد. به همین جهت سونی جزئیات جدیدی را از این پیروزی اش منتشر نموده است. برای مشاهده اطلاعات بیشتر با ما در مطلب همراه باشید.

سونی طبق اعلامیه اذعان نموده است که وی توانسته است، دو میلیون کنسول PS4 را از زمان نوامبر سال 2013 تا به الآن، در کشور بریتانیا به فروش برساند. سونی چه چیزی از این بیشتر می خواهد، زمانی که توانسته است نقطه عطفی را که برای فروش فوق العاده کنسول PS2 از آن استفاده کرده است را تقویت نموده و آن را با روشی بهتر برای برای فروش کنسول PS4 استفاده نماید. این کمپانی با استفاده از روش مذکور توانسته است، کنسول نسل هشتمی خود را به پر فروش ترین پلتفرم کشور بریتانیا تبدیل کند. اما کسب این پیروزی بزرگ برای Sony کافی نبوده و وی علاوه بر دست یابی به بیشترین فروش در کشور بریتانیا، توانسته است به فروش 155 میلیون کنسول به صورت جهانی از 15 سال گذشته تا به الآن دست یابد که این رکورد چشم گیر، به معنای واقعی کلمه جای تعریف و تمجید فراوانی دارد.

بنا به گزارش MCV، این فروش بسیار بزرگ در پایان هفته گذشته رخ داده است توسط GfK Chart-Track محاسبه شده است.

Fergal Gara، سرپرست بخش Sony Computer Entertainment U.K اذعان داشته است:

دست یابی به فروش دو میلیون عدد کنسول PS4 در کشور بریتانیا، در مدت زمان کم تر از 18 ماه، دستاورد بزرگی است که ما به آن افتخار می کنیم.

وی در ادامه افزود:

به عنوان بهترین فروش کنسول های نسل بعدی در کشور بریتانیا _ که بسیار سریع تر از کنسول PS2 به عمل آمد _ ما شاهد بهبود مداوم عملکردمان می باشیم، که این امر با کار و تلاش های سخت کوشانه ی شرکای تجاری ما و تیم PlayStation UK و از همه مهم تر، علاقه بازیبازان میسر شده است. من می خواهم از تک تک کسانی که به ما برای رسیدن به این جایگاه کمک کرده اند، تشکر ویژه ای را به ارمغان بیاورم.

هم چنین کمپانی Sony، هفته گذشته خبر فروش 22.3 کنسول PS4 را در سراسر جهان را تایید نمود.

نظر شما چیست؟ آیا شما نیز از این میزان فروش بالای کنسول PS4 شگفت زده شده اید؟

نظرتان را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید