Destiny: هفته جاری در تاریخ پنجم ماه مه Nightfall/Heroic مجددا تنظیم می شود

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۶

بی شک تمامی بازیبازان سراسر دنیا عنوان بسیار موفق Destiny را می شناسند، عنوانی که توانست به معنای واقعی کلمه، قلب بازیبازان را با گیم پلی خود به وجد آورد. به همین دلیل این بازی، عنوانی می باشد که مطمئنا سازندگانش آن را به همین سادگی ها رها نمی کنند و سعی می کنند آن را بیش از پیش جذاب کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

باری دیگر روز سه شنبه فرا رسیده است که این بدان معناست دنیای بازی Destiny مجددا برای هفته بعد تنظیم می شود که این تنظیم مجدد با آوردن جزئیاتی جدید مربوط به Nightfall و Heroic Strike برای مقابله با Guardian ها می باشد.

در هفته جاری، هر دو ماموریتی که شما باید با Winter’s Run در Venus به مقابله بپردازید ، از شدت سختی فوق العاده زیاد، به اوج خود می رسد که علیه Archeon Priest رخ می دهد.

برای Heroic Strike، بازیکنان Destiny یک اصلاح گر Void Burn دریافت می کنند، در حالی که Nightfall، حاوی اصلاح گر های فعالی می باشد که عبارت اند از: Arc Burn، Solar Burn, Void Burn , Epic. به عبارتی دیگر، Rainbow Burn باز هم به عنوان دستور و فرمان روز شناخته می شود.

هم چنین نیاز به ذکر است که بازی Destiny به زودی DLC بزرگ بعدی خود را که House of Wolves نام دارد را در تاریخ 19 ماه مه دریافت می کند. کاربران عزیز گیمفا به یاد داشته باشید که آخرین جزئیات منتشر شده در ارتباط با DLC مذکور را از گیمفا دنبال کنید.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما از آن دسته بازیکنان فوق حرفه ای بازی Destiny هستید؟ آیا DLC جدید بازی مذکور را دریافت می کنید؟

نظرتان را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید