The Witcher 3: Wild Hunt دارای یک بروز رسانی روز اول خواهد بود

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۳
تصاویر جدیدی از بازی The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شد

دیگر کمتر بازی است که در روز اول همراه با یک بروز رسانی عرضه نشود. تقریبا برای تمام بازی های AAA جدید در کنسول های نسل هشتم و هفتم حداقل یک بروز رسانی در روز اول منتشر می‌شود تا دیگر شاهد یک سری مشکلات فاحش در بازی نباشیم. عنوان The Witcher 3: Wild Hunt هم از این این قضیه مستثنا نیست و امروز سازندگان بازی اعلام کردند این بازی هم یک بروز رسانی روز اول خواهد داشت.

بر اساس صحبت های سازندگان نصب این بروز رسانی ضروری نخواهد بود و شما می‌توانید بدون نصب آن هم به تجربه بازی بپردازید. آقای Miles Tost، طراح و توسعه دهنده بازی در CD Projekt RED، امروز در توییتر خود در رابطه با این بروز رسانی جدید صحبت کرد. طبق صحبت های او با اینکه مراحل ساخت به پایان رسیده و بازی گلد شده است، سازندگان هنوز در حال کار بر روی بروز رسانی های آینده بازی هستند.

بازی بروز رسانی روز اول خواهد داشت اما نه به دلیل اینکه ما به آن نیازمندیم، ما می‌خواهیم هنگامی که بازی به دست شما می‌رسد بهترین باشد.

Tost در ادامه صحبت های خود افزود که این بروز رسانی تنها تغییرات جزئی در بازی اعمال می‌کند. هنوز اطلاعاتی در رابطه با حجم بروز رسانی در دسترس نیست.

The Witcher 3: Wild Hunt در ۱۹ مه بر روی PlayStation 4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید