تصاویری جدید از The Lord of the Rings : War in the North

۲۸ آبان ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۷

Snowblind تصاویر و تریلری جدید از بازی The Lord of The Rings : War in the North را به همراه جزئیاتی از داستان و روند این بازی منتشر کرده است. بازی همانند شماره های گذشته اش در میدان های بزرگ جنگ و به همراه جنگجویان بی شمار می گذرد و داستانی حماسی تر از همیشه دارد.

این شماره از بازی داستان جنگ های حماسی و مشهور شمالی را روایت می کند. البته این روایت بسیار با چیزی که در کتاب ها نوشته شده و در فیلم ها دیده شده تفاوت دارد و نویسندگان بازی دخل و تصرف زیادی را در روایت داستان شکل داده اند.

بازی کننده همواره مانند شماره های قبلی باید در میدان های سخت و طاقت فرسا بجنگد و در محیط آشنای بازی که در بسیاری از فیلم ها دیده شده ، کاوش و حستجو کند.

همچنین قابلیت شخصی سازی شخصیت های اصلی و ارتقاء و Upgrade کردن سلاح ها و مهارت ها هم در بازی وجود دارد و از طرفی دیگر ، کسانی که نمی خواهند تنها در جنگ ها شرکت کنند ، می توانند وارد بخش های چند نفره بازی شوند و با 2 یا 3 نفر از دوستانشان به صورت آنلاین به مبارزه بپردازند.

از تصاویر منتشر شده می توان این طور برداشت کرد که بازی بسیار به بازی نقش آفرینی Baldure’s Gate شباهت دارد. تصاویر بازی و تصاویر مفهومی این بازی را می توانید در زیر ببینید :0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید