گیفت کارت
گیفت کارت

دستگاه های بازی آرکید Tekken 7 به رویدادهای پیش رو در آمریکا خواهد رسید

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۶

ماه گذشته اندکی واهمه وجود داشت که دستگاه های بازی آرکید Tekken 7 به رویدادهای پیش رو در آمریکا نخواهد رسید. اما هم اکنون به نظر می رسد که این مشکل رفع شده است. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید.

 

در ماه آوریل از شرکت Madcatz در سیاتل سرقتی صورت گرفت که در این سرقت کلیدهای بازی آرکید Tekken 7 ربوده شد. مدیر روابط عمومی Madcatz، آقای Mark Julio، به خاطر وقوع این حادثه در توییتر عذرخواهی کرد و احتمال داد که دستگاه های بازی آرکید چندین رویدادی که در آینده ی نزدیک در آمریکا برگزار خواهد شد را از دست می دهد. اما Bandai Namco به کمک آقای Julio آمد، و در نتیجه پس از تمامی این قضایا دستگاه های بازی آرکید بیشتری آورده خواهد شد.

آقای Mark Julio هم اکنون در توییتر اعلام کرده است که Tekken 7 در رویداد Texas Showdown حضور خواهد داشت. رویداد Texas Showdown یک تورنمنت بزرگ بازی های مبارزه ای می باشد که آخر هفته ی آینده برگزار می شود. طرفداران تگزاسی باید خوشحال باشند که فرصت انجام بازی را خواهند داشت.

آقای Mark Julio  همچنین اشاره کرده است که در رویداد Texas Showdown نسخه آپدیت شده ای از Tekken 7 ارائه می شود. این آپدیت شامل  Jin، Devil Jin، Josie Rizal و  Gigas می شود. این ها چهار شخصیتی هستند که به بازی اضافه شده اند. نسخه اصلی آرکید بازی با بیست شخصیت عرضه شد اما الان بیست و چهار شخصیت قابل بازی در آن حضور دارند.

خبرهای خوب با حضور Tekken 7  در تورنمنت Combo Breaker در شیکاگو ادامه می یابد. این رویداد از تاریخ 22 ماه مه تا 24 این ماه برگزار خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید