بازی اندروید DarkSpace به زودی منتشر می شود

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷

DarkSpace  بازی اول شخص ایرانی به سبک رئال برای پلتفرم اندروید هست . این بازی حاصل همکاری استدیوهای ولکان و فرفرا می باشد. جریان از این قرار هست که کاراکتر اصلی بازی شخصی است که به صورت ناخواسته در یک محیط بسته گیر کرده است و مجبور است برای زنده ماندن در این محیط که به علت آلوده بودن بمب گذاری شده است، جدال مرگ و زندگی را تجربه نماید. پلیر باید در این محیط به جستجوی بمب پرداخته و موانع و خطرات را رد کرده و قبل از منفجر شدن بمب ها آنها را یافته و خنثی کند.  برای اینکه پلیر بتواند مرحله را پاس کند باید حد نصابی از بمب ها را یافته و خنثی کند.

 

 

بازی دارای مراحل متعددی میباشد که به تدریج سخت تر میشود و اگر پلیر در یافتن و خنثی کردن بمب ها مهارت بیشتری داشته باشد و آنها را سریعتر یافته و خنثی کند امتیاز تشویقی بدست آورده و با این امتیاز می تواند ابزارهایی بسازد که در خنثی کردن و یافتن بمب ها از آنها کمک بگیرد.

 

 

محیط ها و صحنه های بازی دارای گرافیک بالا، جذاب و با به روزترین تکنولوژی های گرافیکی روز دنیا ساخته شده لذا شما با این بازی میتوانید گرافیک موبایل خود را به چالش بکشید و از صحنه های زیبای آن لذت ببرید. این بازی مراحل پایانی تولید را می گذراند و به زودی برای انتشار آماده خواهد شد .

 

 ———————————————-

تریلر بازی

  ———————————————-

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید