SEGA به دنبال ساخت 3D Classics بیشتری می باشد

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۸

اخیرا سگا سه بازی کلاسیک 3D جدید معرفی کرده است؛ 3D Streets of Rage 2 ،3D Gunstar Heroesو 3D Sonic The Hedgehog 2. برای اطلاع بیشتر از جزئیات این خبر با ما در ادامه همراه باشید.

 

با این که سگا در حال حاضر برنامه ای برای آغاز تولید موج سوم بازسازی بازی های قدیمی ندارد اما قطعا قدری علاقه برای شروع آن دارد. مجله ی Famitsu اخیرا با Yosuke Okunari  از سگا و Naoki Horii  از M2 درباره ی احتمال ساخت عناوین بیشتر صحبت کرده است. در پاسخ به این پرسش این دو نفر گفتند:

Yosuke Okunari: این بازی های آغازگر مجموعه ای از انتشارهای مجدد نیستند. بلکه موج دوم بازسازی بازی ها در خط ساخت  Sega 3D Classics هستند. بنابراین ما هیچ برنامه ای برای آینده نداریم.

Naoki Horii: اصلا احتمالی وجود ندارد!

Okunari: این سه بازی جدید که برای دانلود قرار داده شده به عنوان یک بسته ی الحاقی برای مجموعه های موجود به حساب می آیند. این واقعا پایان موج دوم کلاسیک های 3D سگا است. البته ما می خواهیم ساخت موج سوم را با توجه به بازخوردها نسبت به موج دوم در نظر داشته باشیم، اما در حال حاضر برنامه ای برای آن نداریم. ما به کل مجموعه نگاه خواهیم کرد به این معنا که ما روند فروش نسخه های فیزیکی عرضه شده ی خط Sega 3D Classics که از سال پیش در ژاپن آغاز به کار کرد و هم چنین عملکرد این سه عنوان جدید در سطح جهانی را مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگر فروش بازی ها خوب باشد ما از ساخت موج سوم بی نهایت خوشحال خواهیم شد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا این سه عنوان فروش خوبی خواهند داشت؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید