گیفت کارت
گیفت کارت

بسته ی الحاقی جدید Aion معرفی شد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۱

بازی Aion چندسالی می شود که در صنعت بازی های ویدیویی جایگاهی برای خود دست و پا کرده است اما از زمان انتقال اين بازي به حالت رایگان اين عنوان به وضعیت بهتری دست یافته است. این هفته بسته ی الحاقی جدید بازی بر روی صفحه ی اعلامیه وبسایت mmogames تبلیغ شد؛ اکنون این بسته ی الحاقی با عنوان Upheaval معرفی شده است. برای اطلاع بیشتر از جزئیات این بسته با ما در ادامه همراه باشید.

با توجه به خبر منتشر شده به نظر می رسد که Aion ممکن است راهی مشابه راه بسته ی الحاقی World of Warcraft؛ Cataclysm را در پیش بگیرد چرا که سازندگان گفته اند در همان حین که  Dragon Lord Beritra سرتاسر Atreia را در جستجوی مُهرهای قدرتمندی که زندگی تمامی موجودات Atreia را تهدید می کند، به آشوب می کشاند و ارتشش را به پیش می راند، “چهره ی زمین برای همیشه تغییر خواهد کرد.” این موضوع به NCSoft اجازه می دهد به Aion زندگی جدیدی ببخشد یا مناطق قدیمی تر را دوباره در بازی پیاده کند و ساختار بازی را کمی مدرن تر کند.

تنها اطلاعات دیگری که در اختیار داریم این است که Upheaval دارای مناطق جدید، ماموریت های جدید و تجهیزات جدیدی می باشد. علاوه بر این، بازیبازان به بهبود شخصیت ها و روش بازی کردنشان نیاز خواهند داشت که این مسئله نشان دهنده ی سطح جدید در بازی می باشد.

در روزها و هفته های آینده اطلاعات بیشتری درباره این بسته ی الحاقی منتشر خواهد شد، با این حال حتی همین اندک اطلاعات منتشر شده به نوبه ی خود جالب توجه می باشد.

نظر شما در اين باره چيست؟

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید