گیفت کارت
گیفت کارت

یوبی سافت کتاب مصور بازی Child Of Light را به صورت دیجیتالی و مجانی برای کودکان منتشر نمود

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۴

بازی Child Of Light، یک بازی معروف دو بعدی بوده که برای رده بندی سنی کودکان توسط یوبی سافت در سال گذشته منتشر شد. این بازی توانست بازیبازان زیادی در رده بندی سنی های مختلف را به سمت خود بکشاند، که اکثر آنان در رده بندی سنی کودکان بودند. حال یوبی سافت می خواهد شوق و ذوق این دسته از کودکان را بیش از پيش بر انگیزد و باری دیگر داستان بازی مذکور را در قالب یک کمیک بوک یا کتاب داستانی مصور برای آنان به صورت کاملا رايگان و دیجیتالی عرضه نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این کتاب داستانی مصور دارای نوزده صفحه داستان می باشد که در قالب یک فایل PDF تنها به صورت دیجیتالی منتشر می شود. این داستان تحت عنوان Reginald the Great بوده و داستان آن، چندین سال پس از ماجراجویی های Aurora اتفاق می افتد و تمرکز اصلی آن بر روی Reginald، پسر مورد علاقه عشق Bolmus یعنی Robert و Margeret. ( البته Robert، یکی از شخصیت های قابل بازی بود که به داستان Aurora پیوسته بود )

هم چنین Serge Meirinho طی پستی در وبلاگ رسمی شرکت یوبی سافت اذعان داشت:

من با Patrick ( مدیر هنری، Plourde ) و Jeffrey ( نویسنده، Yohalem ) در مراحل بسیار ابتدایی تولید بازی ملاقات کردم، و ما تصمیم به ساخت یک کتاب داستانی مصور برای کودکان گرفتیم. تصمیم ما بر این قرار بود که داستان کتاب درباره Bolmus _ موشی کوچک و ناز _ به صورت کاملا واضح و آشکاری دنبال شود.

وی در ادامه افزود:

داستان Reginald the Great یکی از چندین پروژه های بسیار جالب حول دنیای بازی Child Of Light برای ما می باشد که Plourde ابتدا طی دو هفته گذشته در توييتر اشاره هایی به آن داشت. هم چنین ما هیچ نوع صحبتی از داستان کتاب که در آینده درباره چه خواهد بود و یا از کجا منشا می گیرد، نخواهیم کرد. هر چند که تیم توسعه دهنده Child Of Light، به صورت تیم اصلی در استودیو Ubisoft’s Montreal می باشد، بنابراین ما با یک پروژه بالقوه با سرانجامی مناسب و درخشان رو به رو هستیم.

شما هم چنین می توانید داستان کتاب داستان مذکور از وب سایت رسمی يوبي سافت دانلود نمایید.

بازی Child Of Light هم اکنون به صورت رایگان برای مشتركين Gold شبکه Xbox Live در دسترس می باشد. البته نیاز به ذکر است که این بازی آخرین روز های رایگان بودن خود را در این شبکه سپری می کند، پس زمان را از دست ندهید و هرچه سریع تر آن را دانلود کرده و از تجربه ي آن لذت ببرید.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما نیز از طرفدارن بازی Child Of Light هستید؟ آیا از مطالعه کتاب مصور منتشر شده راضی بودید؟

نظراتتان را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید